Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!

Nie bez powodu tak wielu Pacjentów decyduje się w przypadku bezzębia na tę metodę leczenia. Dzięki niej w jeden dzień i bez konieczności przeszczepu kości Pacjent odzyskuje pełne i stabilne uzębienie, które nie odbiega estetycznie od naturalnych zębów.

All-on-4™

Cena od 29 400,00 zł

Cena zawiera: sesję zdjęciową oraz projektowanie uśmiechu DSD.

Wyjątkowość metody All on 4 opiera się na precyzyjnej lokalizacji w kości czterech implantów. Po ostatecznym wygojeniu, po kilku miesiącach, wymieniamy odbudowę na protezę ostateczną.

Klucz do All on 4 to sposób, w jaki wszczepiane są implanty. Przygotowane i mocowane są tak, by można je było wykorzystać również w przypadku Pacjentów ze znacznym zanikiem kości. To zasadniczo zmieniło sytuację wielu osób, którzy decydując się na leczenie implantologiczne musiały najpierw podjąć decyzję o przeszczepie kości.

Atuty

Największy atut tej metody to przede wszystkim możliwość uzyskania pełnego uzębienia w ten sam dzień, w którym wykonywany jest zabieg implantacji. Tuż po wczepieniu implantów w jamie ustnej mocuje się most z pełną odbudową - wszystkimi zębami, dzięki czemu Pacjent opuszcza gabinet, uzyskując pełne i stabilne uzębienie. Po 4 miesiącach wymieniamy odbudowę na tę ostateczną.

Podczas gojenia Pacjent nie musi się martwić niekomfortową protezą wyjmowaną czy brakami w uzębieniu. Zabieg All on 4, który wykonujemy w Luxdentica, pozwala odbudować pełne uzębienie zarówno zębów szczęki jak i żuchwy.

Na czym polega wyjątkowość metody all 4 on w Luxdentica?

  • Nowoczesna technologia pozwala dzięki 4 implantom bezzębie zamienić na pełne uzębienie,
  • Możliwość uzyskania pełnego uzębienia w dniu zabiegu, powrót do normalnego funkcjonowania zaraz po implantacji,
  • Czas gojenia to komfortowe funkcjonowanie w estetycznym uśmiechu dzięki odbudowie na implantach zakładanej w dniu zabiegu,
  • Dzięki nowoczesnym metodom znieczulenia zabieg jest bezbolesny,
  • Zabieg nie wymaga przeszczepu kości.
 
 
 
Video Thumbnail
 
 
 
 
 
 
 
2:23
 
1:47
About Wistia

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Specjalistyczne konsultacje

Zapewniamy Ci specjalistyczne konsultacje, dzięki którym wejdziesz w proces zabiegów perfekcyjnie przygotowany. Przedstawimy możliwości leczenia implantologicznego oraz oszacujemy wstępnie koszty. Wspólnie z Tobą określimy plan, możliwe alternatywy, odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Zespół ekspertów

Gwarantujemy najwyższą jakość usług medycznych świadczonych przez wysoko kwalifikowanych specjalistów, i to w wielu dziedzinach. Implantologia jest w naszej klinice szczególnie rozwiniętą dziedziną stomatologii. Posiadamy w tym zakresie doświadczenie potwierdzone setkami zabiegów.

Nowoczesne technologie

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i urządzeniami, wykorzystujemy najnowsze, światowe technologie . Zdajemy sobie sprawę, że implantologia to dziedzina, która stale się rozwija, stąd nasza klinika jest zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami.

Cyfrowe planowanie uśmiechu

Jak wynika z doświadczeń Luxdentica, dla naszych pacjentów najważniejszą część leczenia implantologicznego stanowi zawsze jego wynik estetyczny. Rozumiemy oczekiwania naszych Pacjentów, dlatego proponujemy cyfrowe projektowanie uśmiechu (Digital smile design). Opiera się na wirtualnej obróbce zdjęcia Pacjenta, dzięki czemu efekty leczenia zobaczysz, zanim rozpocznie się pierwszy zabieg. Podejmujesz decyzję, będąc w pełni świadomy efektów, do których zmierzamy.

Bezbolesne zabiegi

W Luxdentica możesz liczyć na bezbolesne leczenie. W zależności od zabiegu, a także osobistych preferencji Pacjenta w naszej klinice mamy do dyspozycji komputerowe znieczulenie The Wand, gaz rozweselający lub leczenie pod narkozą, pod czujnym okiem anstezjologa.

Nowoczesna diagnostyka radiologiczna

Dysponujemy najnowocześniejszym w Polsce Tomografem Komputerowym, w którym dawka promieniowania jest maksymalnie zredukowana. Niezbędne badania wykonujemy zgodnie z wymaganą zasadą ALARA.

Interdyscyplinarne podejście specjalistów

W naszej klinice współpracują ze sobą specjaliści z różnych dziedzin stomatologicznych oraz anestezjolog. To nasz atut. Możemy podjąć natychmiastowo konsultacje, kiedy Twoje leczenie implantologiczne tego wymaga.

Najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa

Leczenie implantologiczne to zabiegi na otwartym organizmie. Rygorystycznie przestrzegamy najwyższych standardów zachowania higieny i bezpieczeństwa. Każdy zabieg dokładnie planujemy. Przygotowujemy się do niego zgodnie ze ściśle określonymi procedurami.

Nowoczesne rozwiązania implantologiczne

Nasza oferta implantologiczna jest najszerszą na rynku w Polsce. Naszym Pacjentom możemy zaproponować linie implantów tytanowych: Optimum i Premium, a także w przypadku uczulenia na tytan cyrkonowe implanty Nobel Pears. Implanty, które wykorzystuje Luxdentica zostały wyselekcjonowane z rynku jako najbardziej optymalne i zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Gwarancja i kredytowanie

Jesteśmy pewni doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, nowoczesnego sprzętu i stosowanych przez nas materiałów. Dlatego na leczenie implantologiczne udzielamy gwarancji „100% sukcesu”.

W klinice Luxdentica nie musisz się też martwić, jeśli nie dysponujesz całkowitą kwotą potrzebną na leczenie implantologiczne. W takiej sytuacji możesz skorzystać z dogodnych warunków kredytowania. Wszystkie formalności związane z kredytem załatwisz na miejscu.

Dlaczego warto rozpocząć leczenie właśnie w Luxdentica?
Dlaczego warto rozpocząć leczenie właśnie w Luxdentica?

Zobacz naszego eksperta

lek. stom. Dariusz Wilisowski – właściciel
lek. stom. Dariusz Wilisowski – właściciel
implantologia, chirurgia
więcej
lek. stom. Patryk Stępień
lek. stom. Patryk Stępień
chirurgia, implantologia
więcej
lek. stom. Artur Sipika
lek. stom. Artur Sipika
chirurgia
więcej
lek. stom. Maciej Cichanowicz
lek. stom. Maciej Cichanowicz
chirurgia, chirurgia twarzy i szyi, implantologia
więcej

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin wizyty!


Umów się na konsultację

Zobacz metamorfozy naszych Pacjentów!

Standardy Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja