Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Przed pierwszą wizytą

Każdego roku obsługujemy tysiące zadowolonych z naszych usług Pacjentów. Jak to robimy? Wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, wdrażamy najbardziej efektywne rozwiązania, rozwijamy własne kompetencje i wprowadzamy nowe usługi. Za każdym razem dbamy o pełny komfort leczenia i staramy się realizować marzenia o zdrowych i silnych zębach wszystkich Pacjentów. Wyznajemy zasadę, że indywidualne podejście i szczegółowe poznanie potrzeb każdej odwiedzającej Luxdenticę osoby to podstawia i gwarancja przyszłego sukcesu.

Chcesz sprawdzić jak działamy?
Chcesz sprawdzić jak działamy?

Wykonaj pierwszy krok ☺

Podobno najtrudniej wykonać pierwszy krok. Więc zróbmy to razem. To szybsze i łatwiejsze niż myślisz. Wykorzystaj poniższy formularz, a gdy prześlesz nam swoje zgłoszenie skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dogodny termin wizyty. → Umów się na wizytę.

Pierwsze spotkanie - Wizyta konsultacyjna - Planowanie leczenia

Szanujemy Twój czas, dlatego już podczas pierwszego spotkania staramy się załatwić wszystkie niezbędne formalności i usługi towarzyszące, tak aby jak najszybciej przystąpić do leczenia stomatologicznego. Jeśli Twoje leczenie będzie wymagało wielospecjalistycznego planowania i dodatkowych konsultacji to wszystko zostanie zaplanowane podczas pierwszej wizyty. Przydzielimy Ci  również indywidualnego  opiekuna pacjenta abyś łatwiej mógł przejść przez cały proces leczenia.

Przed przystąpieniem do leczenia

Dokumentacja

Aby ułatwić i przyspieszyć moment podjęcia właściwego leczenia rekomendujemy wcześniejsze wypełnienie poniższych formularzy. Formularze można wydrukować i przedstawiać nam podczas pierwszej rejestracji lub przesłać drogą mailową.

    Kwestionariusz osobowy – pobierz plik

    Wywiad stomatologiczny – pobierz plik

    Zgoda RODO - pobierz plik

Dokumentacja medyczna

Dzięki własnej pracowni RTG i tomografii na miejscu wykonujemy wszystkie zdjęcia niezbędne do diagnostyki. To wygodne rozwiązanie, które oszczędza wspólny czas oraz daje pewność, że precyzyjnie wybierzemy odpowiednią metodę leczenia. Podczas pierwszego spotkania realizujemy dokumentację fotograficzną. W zależności od potrzeb na miejscu w gabinecie Luxdentica wykonujemy:

  • zdjęcia RTG
  • zdjęcia pantomograficzne twarzoczaszki (tak zwana panorama)
  • zdjęcia tomograficzne
  • zdjęcia cefalometryczne (rodzaj diagnostyki obrazowej, pokazujący całą czaszkę z boku)
  • zdjęcia wewnątrzustne (przy pomocy skanera)

Jeżeli Pacjent posiada własne zdjęcia RTG prosimy o i ich zabranie i przedstawienie podczas spotkania. Następnie przeprowadzona zostaje konsultacja ze stomatologiem. W jej trakcie lekarz:

  • zapoznaje się ze stanem zębów i ogólnego zdrowia Pacjenta
  • konsultuje wspólnie z Pacjentem zakres, potrzeby i możliwości leczenia stomatologicznego
  • wykonuje wstępny plan leczenia
  • ustala kosztorys leczenia

Ostateczną decyzje o podjęciu i zakresie leczenia zawsze podejmuje Pacjent.

Indywidualny Opiekun Pacjenta

Indywidualny Opiekun Pacjenta to osoba, której głównym zadaniem jest prowadzenie Pacjenta przez cały proces leczenia, w taki sposób aby zapewnić mu pełnię informacji oraz komfort leczenia.  Jest obecny już podczas pierwszej wizyty, podczas której zazwyczaj podejmuje się wszystkie niezbędne decyzje i precyzuje elementy mające wpływ na dalszy plan leczenia. Opiekun jest obecny przy kształtowaniu ostatecznego kosztorysu, wyboru metodyki i planu leczenia.

Rolą Opiekuna jest ścisła współpraca i stały kontakt z Pacjentem. Udzielanie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Pacjenta pytania, doradzanie podczas podejmowania kluczowych decyzji, szczegółowe omawianie całego procesu leczenia i wykonywanego w danym dniu zabiegu stomatologicznego. Opiekun pozostaje z Pacjentem w stałym kontakcie telefonicznym i jest do jego dyspozycji w razie mogących pojawić się dodatkowych pytań lub potrzeby wyjaśnienia wszystkich elementów składających się na właściwe wykonanie leczenia stomatologicznego.

W codziennej pracy staramy się aby każda osoba z zespołu Luxdentica mogła maksymalnie wykorzystać swoje najlepsze umiejętności i predyspozycje. Chcemy przede wszystkim optymalizować czas pracy naszych lekarzy, w taki sposób, aby mogli oni skupić się tylko i wyłącznie na swoich zadaniach związanych z leczeniem stomatologicznym. Wykonując swoje obowiązki dentysta musi posiadać jednak pełną wiedzę na temat planowanego leczenia, jak również potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Z drugiej strony każdy Pacjent Luxdentica ma prawo wymagać wzorowego prowadzenia swoich spraw, otrzymywania precyzyjnych i jasnych komunikatów, przedstawienia dokładnych planów leczenia, optymalnego skoordynowanych wizyt oraz co może najważniejsze - zwykłego wsparcia drugiej osoby. Zaopiekowanie, empatia i nieśpieszna rozmowa są dla Pacjenta równie istotne jak realizacja samego zabiegu stomatologicznego.  

Dlatego aby sprostać oczekiwaniom Pacjentów i personelu Luxdentica powołaliśmy osoby, które koordynują pracę lekarzy stomatologów, anestezjologów, techników dentystycznych, higienistek, rejestratorek medycznych w kontekście indywidualnej obsługi Pacjenta.

Luxdentica

Luxdentica to nowoczesna klinika stomatologiczna, która została założona w 2006 roku przez doktora  Dariusza Wilisowskiego. Klinika prowadzi swoją działalność w prężnie rozwijającym się rejonie Krakowa, tuż obok II Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowskiego Parku Technologicznego i siedzib takich firm jak Motorola, Nokia, Shell, Ericson. Od samego początku istnienia klinika uznawana jest za jedną z najlepszych placówek stomatologicznych w Polsce. Świadczą o tym między innymi liczne wyróżnienia, takie jak najwyższe pozycje w Global Clinic Rating, czy najwyższe podium w Gali Beauty Stars 2016.

Global Clinic Rating

Global Clinic Rating

Global Clinic Rating to prestiżowa niezależna organizacja, które ocenia kliniki stomatologiczne z całego świata, tworząc tym samym międzynarodowy ranking gabinetów stomatologicznych. Według GCR Luxdentica jest najlepszą kliniką w Krakowie i drugą w Polsce.

Gala Beauty Stars

Gala Beauty Stars to prestiżowy plebiscyt wyróżniający najbardziej wartościowe adresy urodowe w Polsce. Miejsca wybierane są pod kątem profesjonalizmu zabiegów, jakości obsługi klienta, przestrzegania zasad higieny i standardów medycznych, efektów zabiegów, a także estetyki wnętrza.

Gala Beauty Stars

Dynamiczna nawigacja 3D X-Guide


Przełomowa technologia stomatologiczna nawiązująca do najbardziej wymagających zabiegów neurochirurgicznych. To jak porównanie nawigacji GPS do używanych kiedyś papierowych map kartograficznych.

Więcej

Standardy Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja