Telefon
Zadzwoń
do nas!
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska

Wiele osób marzy o olśniewającym uśmiechu, w związku z czym decydują się na pewne zabiegi, związane z korekcją uzębienia. Najlepszym wyborem będą licówki porcelanowe, które idealnie nadają się do przeprowadzenia korekcji zębów. Licówki, to nic innego, jak cienkie płytki, które naklejane są na zęby. Dzięki temu maskuje się wszelkie przebarwienia oraz niedoskonałości, a uśmiech staje się piękny i zadbany. Na przeprowadzenie tego typu zabiegów stomatologicznych w dzisiejszych czasach decydują się zarówno panowie, jak i panie. Dzięki licówkom można ukryć również wszelkie nadłamania zębów. Wykonywane są co prawda z wielu materiałów, jednak porcelana jest najchętniej wybieranym, ponieważ jest schludna, ale też trwała. W związku z tym stomatolodzy polecają takie rozwiązania swoim pacjentom, a ci chętnie korzystają z tych rad.

Zaletami licówek porcelanowych są:

  • wysoka wytrzymałość,
  • nadanie zębów pięknego i naturalnego kształtu,
  • zakrywanie przebarwień i nadłamań,
  • uzyskanie estetycznego wyglądu zębów na przynajmniej 10 lat.

Nic dziwnego, że licówki porcelanowe Kraków są tak często wybieraną usługą stomatologiczną, skoro to jeden z najlepszych sposobów na piękne zęby.

Licówki Porcelanowe Kraków

Zainteresowani decydują się na licówki porcelanowe Kraków głównie z tego względu, że proces ich wstawiania nie jest zbyt skomplikowany. Doświadczeni stomatolodzy radzą sobie z tym od ręki, oczywiście dzięki wysokim kwalifikacjom. Warto udać się więc do uznanego w regionie gabinetu stomatologicznego, gdzie specjalista zajmie się przeprowadzeniem takiej usługi i wykona ją bez większych problemów. Licówki porcelanowe Kraków nie są żadnym zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia, ponieważ nie powodują odczynów zapalnych. Poza tym nie wprowadzają do organizmu żadnych toksyn, są bezpieczne dla alergików. Jak widać wyraźnie taka decyzja nie wiążę się z żadnym ryzykiem, dlatego jeśli ktoś narzeka na niezbyt ładny zgryz, powinien jak najszybciej zdecydować się na zrealizowanie takiej usługi.

Nie wszyscy jednak mogą zdecydować się na tego typu licówki, nie są one przeznaczone dla każdego. Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest poważna wada zgryzu. Wtedy też specjaliści mają problem z odpowiednim umiejscowieniem płytek na zębach i efekt końcowy z pewnością nie będzie zadowalający. Większość osób może jednak spać spokojnie, chociaż niezbędna w tym przypadku jest odpowiednia higiena jamy ustnej.

Licówki bez szlifowania

Proces nakładania licówek porcelanowych nie należy do najtrudniejszych, jeśli specjalista ma w tym zakresie należyte doświadczenie i wie jak zadbać o swojego pacjenta. Oczywiście musi to trochę potrwać, ale cierpliwość jest w tej kategorii bardzo opłacalna. Na samym początku stomatolog ocenia stan uzębienia pacjenta, a więc sprawdza czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Jeśli decyzja jest pozytywna, wtedy też przygotowywane są wyciski zębów, a powierzchnia zęba jest dokładnie zabezpieczana, do czasu kolejnej wizyty w gabinecie stomatologicznym. W laboratorium, na podstawie wycisków, przygotowuje się licówki, które potem mogą być zakładane na naturalne zęby. Licówki bez szlifowania są więc strzałem w dziesiątkę, chociaż stomatolog musi zadbać o to, aby przylegały one idealnie do powierzchni zęba. 

Jak widać proces ten jest bezpieczny, a licówki bez szlifowania utrzymują się na powierzchni zęba przynajmniej przez kilka lat. Charakteryzuje je niewyobrażalna trwałość i wysoki poziom estetyki.

Oczywiście po przeprowadzeniu zabiegu specjalista sprawdza:

  • stan zgryzu,
  • artykulację,
  • efekt estetyczny.

Jeśli wszystko jest w porządku, pacjent umawiany jest na kolejną wizytę w gabinecie, tak aby po pewnym czasie skontrolować licówki bez szlifowania. W ten sposób ma się całkowitą pewność tego, że zabieg przebiegł bez żadnych uchybień.

Licówki porcelanowe cena

Przed udaniem się do wybranego gabinetu stomatologicznego warto sprawdzić licówki porcelanowe cena, aby mieć świadomość tego, ile pieniędzy wyda się na swoje zęby. Nie są to małe koszty finansowe, więc większość osób musi odłożyć pieniądze na to, aby zrealizować swoje marzenia o pięknym zgryzie. Inwestowanie w zęby ma jednak bardzo duży sens, ponieważ ludzie zwracają uwagę na stan uzębienia swoich rozmówców, tyczy się to np. relacji damsko-męskich oraz biznesowych. Poza tym dzięki temu uniknie się późniejszych problemów z zębami.

Sprawdzając licówki porcelanowe cena, pacjenci zauważą, iż porcelana to najtrwalszy, ale też najdroższy materiał. W tym przypadku należy zapłacić około 700-1500 złotych za jeden ząb. Są to naprawdę spore pieniądze, dlatego też każdy powinien sięgnąć po licówki porcelanowe cena i podjąć decyzję, czy chce zainwestować w taki zabieg stomatologiczny, czy jednak się z tym na jakiś czas wstrzyma. Natychmiastowe zadbanie o stan swojego uzębienia to jednak bardzo dobra decyzja. Nie powinno się na tym oszczędzać zwłaszcza, że efekt przeprowadzanych zabiegów jest zniewalający. 

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja