Telefon
Zadzwoń
do nas!
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska

Wszelkie zabiegi operacyjne jamy ustnej są domeną chirurgii stomatologicznej. To specjalistyczna dziedzina obejmująca nie tylko usuwanie zębów, ale też odtwarzanie tkanki kostnej czy mikrochirurgia tkanek miękkich. Dzięki niej przygotowujemy jamę ustną do specjalistycznego leczenia np. wszczepiania implantów, zabiegów protetycznych czy też endodoncji.

Chirurgia stomatologiczna wymaga doskonałych umiejętności i doświadczenia od lekarzy. Nasza klinika współpracuje z najlepszymi specjalistami w tym zakresie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, możliwości zastosowania narkozy lub innych metod eliminacji bólu, zabiegi operacyjne wykonujemy zapewniając Ci maksymalny komfort.

Zabiegi stomatologiczne to zarówno ekstrakcje zębów, jak i leczenie ropni czy przetok ustno-twarzowych. To także resekcje wierzchołka korzeni, wszelkie zabiegi w zatoce szczękowej, operacje z zakresu implantoprotetyki stomatologicznej czy usunięcia torbieli twarzoczaszki, jak też leczenie stawów skroniowo-żuchwowych.

Nawet prosty zabieg usunięcia zęba wymaga w chirurgii stomatologicznej zachowania ściśle określonych zasad, od których zależy powodzenie leczenia.

 • Diagnostyka
  Chcąc zapewnić Ci maksymalny komfort w trakcie zabiegu chirurgicznego, leczenie rozpoczynamy od diagnostyki. Na podstawie zdjęć RTG i tomografii komputerowej ustalamy położenie korzenia zęba, dzięki czemu w trakcie zabiegu nic nie jest w stanie ani Ciebie, ani nas zaskoczyć.
 • Sterylność
  Jak każdy zabieg chirurgiczny, także stomatologiczny to ingerencja w organizm. Dlatego niezwykle ważne jest dla nas zachowanie maksymalnie sterylnych warunków leczenia. Rygorystycznie przestrzegamy stworzonych przez nas w tym zakresie norm. Wszystko po to, abyś na fotelu stomatologicznym mógł się czuć całkowicie bezpiecznie.
 • Brak bólu
  Dbamy o to, aby zabieg przebiegał całkowicie bezstresowo. W jego trakcie stosujemy optymalne metody znieczulenia, abyś nie odczuł żadnego bólu. W zależności od Twoich indywidualnychpotrzeb stosujemy komputerowe znieczulenie Wand, gaz rozweselający lub sedację dożylną czyli narkozę. Jeśli występuje konieczność usunięcia kliku zębów, wykonujemy ten zabieg w narkozie, abyś pozbył się tego problemu już podczas jednej wizyty. Możliwe jest także wszczepienie w tym samym czasie implantów.
 • Wypełnienie luki zębowej
  Zawsze przed usunięciem zęba czy zębów rozmawiamy z Pacjentem, w jaki sposób wypełnić powstałą lukę zębową. Chcemy, abyś nie odczuwał dyskomfortu z powodu braku zęba. Ponadto dbamy o kość, która po usunięciu zęba może zanikać, a jej rekonstrukcja to kolejny kosztowny zabieg. Dlatego chcemy, abyś rozważył najlepsze z możliwych w takim wypadku rozwiązań, czyli usunięcie zęba z jednoczesnym wstawieniem w to miejsce implantu.
 • Anestezjolog
  W uzasadnionych wypadkach, gdy zabieg odbywa się pod narkozą, stomatologom towarzyszy anestezjolog. Szczególnie w przypadku osób starszych, u których ze względu na różne schorzenia, przyjęcie odpowiedniej procedury znieczulenia jest bardziej skomplikowane, obecność anestezjologa gwarantuje profesjonalne monitorowanie stanu Pacjenta i dbanie o jego bezpieczeństwo.

Zobacz naszego eksperta

lek. stom. Dariusz Wilisowski – właściciel
lek. stom. Dariusz Wilisowski – właściciel
implantologia, chirurgia
więcej
dr n. med. lek. stom. Daniel Uryga
dr n. med. lek. stom. Daniel Uryga
chirurgia, implantologia
więcej
lek. stom. Patryk Stępień
lek. stom. Patryk Stępień
chirurgia, implantologia
więcej

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin wizyty!


Umów się na konsultację
Dlaczego chirurgia stomatologiczna w Luxdentica?
Dlaczego chirurgia stomatologiczna w Luxdentica?

Wyjątkowe usługi

Digital Smile Design

Cyfrowe projektowanie uśmiechu

Efekty leczenia zobaczysz, zanim rozpocznie się pierwszy zabieg.

Więcej

Zęby w 1 dzień

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja