Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!

Dla wielu z nas chirurgia kojarzy się z wykonywaniem skomplikowanych operacji oraz długim gojeniem się ran pooperacyjnych. Jednak trzeba wiedzieć, że obecnie chirurgia, jak i cała medycyna, poczyniła bardzo duże postępy. W związku z tym nie musimy już obawiać się skalpela. W naszej klinice wykonywane są profesjonalne zabiegi związane z chirurgią stomatologiczną.

Jama ustna jest bardzo delikatna i podatna na uszkodzenia. W związku z tym wykonywanie zabiegów chirurgicznych wewnątrz niej wymaga niebywałej precyzji. W naszej klinice pracują specjaliści w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, którzy doskonale wiedzą, jak należy obchodzić się z narzędziami chirurgicznymi, aby podczas leczenia chirurgicznego pacjent nie odczuwał bólu a rana bardzo dobrze się goiła. Chirurg stomatolog niekiedy stoi przed poważnymi wyzwaniami. Odwiedzając naszą klinikę, możesz liczyć na to, że spotkasz doświadczonych chirurgów stomatologów.

Zabiegi stomatologiczne to zarówno skomplikowana ekstrakcja zębów, implanty stomatologiczne, jak i leczenie ropni czy przetok ustno-twarzowych. To także resekcje wierzchołka korzenia zęba, wszelkie zabiegi w zatoce szczękowej, operacje z zakresu implantoprotetyki stomatologicznej czy usunięcia torbieli twarzoczaszki, jak też leczenie stawów skroniowo-żuchwowych.

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

W klinice Luxdentica pracujemy na najnowszym sprzęcie, który stworzony jest z myślą o dobru pacjentów. Nasi specjaliści doskonale wiedzą jak ważne jest zadowolenie pacjentów i właśnie z tego powodu przykładają się do swojej pracy. Chirurg stomatolog to zawód wymagający dużej precyzji, cierpliwości oraz opanowania. Luxdentica może pochwalić się szeroką kadrą złożoną właśnie z takich specjalistów. Trzeba zauważyć, że czasami zabiegi operacyjne na tkankach w jamie ustnej mogą być bolesne. Stawiając sobie za cel dobro naszych pacjentów, oferujemy im w takich przypadkach znieczulenie. Przy dużych zabiegach, które mogą być nieprzyjemne dla pacjenta, korzystamy ze wsparcia anestezjologa, który zastosuje u nas odpowiedni rodzaj znieczulenia. W szczególności często korzystają z niego osoby bardzo młode, które dodatkowo obawiają się zabiegów chirurgii stomatologicznej.

Dbamy o każdy szczegół

Od samego zabiegu ważniejsze jest dla nas właściwe się do niego przygotowanie. W szczególności przykładamy się mocno do sterylizowania naszego sprzętu, który będzie wykorzystywany w czasie zabiegu. Możesz spodziewać się więc, że pracować będziemy na sprzęcie najwyższej jakości, który został uprzednio właściwie przygotowany z myślą o zabiegu. Trafiając do naszej kliniki będziesz w naprawdę dobrych rękach. Każdego dnia wykonujemy mnóstwo profesjonalnych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej Nasze bogate doświadczenie pozwala więc na przyciąganie do nas kolejnych pacjentów, którzy postanowili nam zaufać.

Wszelkie zabiegi operacyjne jamy ustnej są domeną chirurgii stomatologicznej. To specjalistyczna dziedzina obejmująca nie tylko usuwanie zębów, ale też odtwarzanie tkanki kostnej czy mikrochirurgię tkanek miękkich. Dzięki niej przygotowujemy jamę ustną do specjalistycznego leczenia np. wszczepiania implantów, zabiegów protetycznych czy też endodoncji.

Chirurgia stomatologiczna wymaga doskonałych umiejętności i doświadczenia od lekarzy. Nasza klinika współpracuje z najlepszymi specjalistami w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, możliwości zastosowania narkozy lub innych metod eliminacji bólu, zabiegi operacyjne wykonujemy zapewniając pacjentom maksymalny komfort.

Nawet prosty zabieg usunięcia zęba wymaga w chirurgii stomatologicznej zachowania ściśle określonych zasad, od których zależy powodzenie leczenia.

  • Diagnostyka

Chcąc zapewnić Ci maksymalny komfort w trakcie zabiegu chirurgicznego, leczenie w obrębie jamy ustnej rozpoczynamy od diagnostyki. Na podstawie zdjęć RTG i tomografii komputerowej ustalamy położenie korzenia zęba, dzięki czemu w trakcie zabiegu nic nie jest w stanie ani Ciebie, ani nas zaskoczyć.

  • Sterylność

Jak każdy zabieg chirurgiczny, także stomatologiczny to ingerencja w organizm. Dlatego niezwykle ważne jest dla nas zachowanie maksymalnie sterylnych warunków leczenia. Rygorystycznie przestrzegamy stworzonych przez nas w tym zakresie norm. Wszystko po to, abyś na fotelu stomatologicznym mógł się czuć całkowicie bezpiecznie.

  • Brak bólu

Dbamy o to, aby zabieg przebiegał całkowicie bezstresowo. W jego trakcie stosujemy optymalne metody znieczulenia, abyś nie odczuł żadnego bólu. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb stosujemy komputerowe znieczulenie Wand, gaz rozweselający lub sedację dożylną, czyli narkozę. Jeśli występuje konieczność usunięcia kliku zębów mądrości, wykonujemy ten zabieg w narkozie, abyś pozbył się tego problemu już podczas jednej wizyty. Możliwe jest także wszczepienie w tym samym czasie implantów.

  • Wypełnienie luki zębowej

Zawsze przed usunięciem zęba czy zębów rozmawiamy z Pacjentem, w jaki sposób wypełnić powstałą lukę zębową. Chcemy, abyś nie odczuwał dyskomfortu, z powodu braku zęba. Ponadto dbamy o kość, która po usunięciu zęba może zanikać, a jej rekonstrukcja to kolejny kosztowny zabieg. Dlatego chcemy, abyś rozważył najlepsze z możliwych w takim wypadku rozwiązań, czyli usunięcie zęba z jednoczesnym wstawieniem w to miejsce implantu.

  • Anestezjolog

W uzasadnionych wypadkach, gdy zabieg odbywa się pod narkozą, stomatologom towarzyszy anestezjolog. Szczególnie w przypadku osób starszych, u których ze względu na różne schorzenia, przyjęcie odpowiedniej procedury znieczulenia jest bardziej skomplikowane, obecność anestezjologa gwarantuje profesjonalne monitorowanie stanu Pacjenta i dbanie o jego bezpieczeństwo.

Doskonale wiemy, że szczególnie młodszym pacjentom chirurgia niekoniecznie musi się dobrze kojarzyć. Jednak oddając się w nasze ręce, można być spokojnym. Zawsze staramy się pracować w taki sposób, aby pacjenci nie odczuwali dyskomfortu czy bólu. Stosujemy najnowsze metody pozwalające na wstrzykiwanie skutecznego znieczulenia. Z nami pozbędziesz się problemu związanego z Twoimi zębami czy zgryzem. Nasza wykwalifikowana kadra doskonale wie, jak podchodzić do pacjentów w każdym wieku.

Przekonaj się o tym już dziś.

Zobacz naszego eksperta

dr n. med. lek. stom. Daniel Uryga
dr n. med. lek. stom. Daniel Uryga
chirurgia, implantologia
więcej
lek. stom. Patryk Stępień
lek. stom. Patryk Stępień
chirurgia, implantologia
więcej
lek. stom. Artur Sipika
lek. stom. Artur Sipika
chirurgia
więcej
lek. stom. Maciej Cichanowicz
lek. stom. Maciej Cichanowicz
chirurgia, chirurgia twarzy i szyi, implantologia
więcej

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin wizyty!


Umów się na konsultację
Dlaczego chirurgia stomatologiczna w Luxdentica?
Dlaczego chirurgia stomatologiczna w Luxdentica?

Wyjątkowe usługi

Digital Smile Design

Cyfrowe projektowanie uśmiechu

Efekty leczenia zobaczysz, zanim rozpocznie się pierwszy zabieg.

Więcej

Zęby w 1 godzinę

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja