Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Blog Ekspertów
20 | 06 | 2022

Dlaczego warto leczyć zęby w wakacje?

Przed nami wakacje, urlop, wolne dni. Chcemy odpocząć od codziennych obowiązków związanych z pracą, dziećmi, itp. W ciągu roku często jesteśmy tak zagonieni, że nie mamy czasu aby pomyśleć o swoim zdrowiu, a problemy dentystyczne odsuwamy (jeśli nie boli) na później.

Dlaczego warto leczyć zęby w wakacje?

A może warto wykorzystać czas wakacyjny i wreszcie zająć się jak należy stanem swoich zębów? Jest co najmniej kilka przesłanek aby to właśnie teraz rozważyć. Oto kilka argumentów:

Argument 1. Zagrożenie COVID

Argument 1. Zagrożenie COVID

Wszyscy mamy nadzieję, że czas COVID-19 minął bezpowrotnie. Jednak często zadajemy sobie pytanie, czy jesienią nie będziemy mieć powtórki, ponownego wniesienia obostrzeń oraz w jakim zakresie wpłynie to na możliwość leczenia stomatologicznego. Było przecież już tak, że gabinety stomatologiczne były zamknięte, a pomocy udzielano tylko i wyłącznie w stanach wymagających natychmiastowej, doraźnej pomocy dentystycznej.

Argument 2. Inflacja

Galopująca inflacja, coraz wyższe koszty materiałów dentystycznych, mediów, usług itd. również nie napawają optymizmem. Wszyscy wiemy, że tanio już było. Podobnie rzecz ma się z wizytą w gabinecie stomatologicznym. Co prawda jako Luxdentica dokładamy wszelkich starań, aby nie obciążać Pacjentów wyższymi kosztami, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że w żaden sposób wcześniej czy później tego nie unikniemy. Może warto więc swoje nadwyżki finansowe zainwestować w to co najcenniejsze – zdrowie i zdrowie jamy ustnej oraz zębów.

Argument 2. Inflacja
Argument 3. Szybciej i sprawnej

Argument 3. Szybciej i sprawnej

Jeżeli umówimy się z wyprzedzeniem na wizytę u dentysty, zamówimy dogodny termin i czas realizacji wizyty to w okresie wakacyjnym będziemy na pewno obsłużeni szybciej i sprawniej. Oczywiście dentyści, higienistki stomatologiczne, technicy dentystyczni też lubią wyjazdy wakacyjne i może się zdarzyć, że dana usługa oferowana w gabinetach Luxdentica w Krakowie może zostać przesunięta, ale zawsze staramy się tak planować naszą nieobecność aby w jak najmniejszym stopniu absencja naszych pracowników i lekarzy stomatologów nie wpływała na komfort obsługi Państwa – naszych dentystycznych Pacjentów.

Argument 4. Mniejsze korki

Kraków jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast Europy i chyba nawet świata. Często zdarzają się sytuacje gdy nie mogą Państwo dotrzeć na umówioną wizytę do naszych gabinetów stomatologicznych w czasie porannych lub wieczornych godzin szczytu. Jednak w okresie letnim ilość samochodów poruszających się po Krakowie jest w znacznym stopniu mniejsza. To niby niewielki, ale dla wielu z nas, równie ważny aspekt korzystania z usług stomatologicznych latem. Często bowiem zastanawiamy się czy stać nas na 50-minutową podróż do dentysty. W lipcu i sierpniu tego problemu nie będzie.

Argument 4. Mniejsze korki
Argument 5. Spokój i czas

Argument 5. Spokój i czas

A gdy już odprawicie na wakacje swoich podopiecznych, wasz szef zrobi sobie długie wolne, a ciepło i wysoka temperatura sprawią, że wszyscy zwolnią nieco swoje obroty, może właśnie wtedy warto pomyśleć o swoich zębach, wyleczyć zaległe ubytki, poprawić jakość i wygląd szkliwa, wybielić, zastosować leczenie endodontyczne, udać się do higienistki stomatologicznej, czy zainwestować w proces odbudowy zębów poprzez implanty?

Argument 6. Dlaczego Luxdentica?

Wreszcie last but not least dlaczego warto wybrać nasze gabinety stomatologiczne i programy leczenia zębów w naszych klinikach stomatologicznych (i to nie tylko w wakacje;)? Bo leczenie w Centrum Stomatologii Luxdentica w Krakowie to:

  • dogodne terminy wizyt dopasowane do Państwa wymagań,
  • świetna opieka na każdym etapie leczenia,
  • najlepsi specjaliści z wszystkich dziedzin stomatologii,
  • przystępne ceny,
  • indywidualny opiekun Pacjenta,
  • wysoko wykfalifikowana kadra lekarzy stomatologów i personelu medycznego,
  • nowoczesny sprzęt dentystyczny i pomieszczenia gabinetów dentystycznych.

ZAPRASZAMY!

wróć do listy

Dynamiczna nawigacja 3D X-Guide


Przełomowa technologia stomatologiczna nawiązująca do najbardziej wymagających zabiegów neurochirurgicznych. To jak porównanie nawigacji GPS do używanych kiedyś papierowych map kartograficznych.

Więcej

Standardy Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja