Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Blog Ekspertów
02 | 10 | 2020

Konsultacje holistyczne

W Luxdentica liczy się całościowe i kompleksowe podejście do Pacjenta. Chcemy, aby Wasza obecność w gabinetach stomatologicznych grupy Luxdentica nie sprowadzała się do zwykłej wizyty u dentysty. Zdajemy sobie sprawę, że leczenie stomatologiczne, szczególnie to, które w całkowity i diametralny sposób zmienia Wasz wygląd, wymaga holistycznego podejścia. 

Konsultacje holistyczne

Odpowiedni projekt nowego uśmiechu, pasujący do waszej mimiki, charakteru, usposobienia to równie istotny element całości jak wpływające na leczenie indywidualne uwarunkowania fizjologiczne. Dlatego bardzo istotnym elementem naszej pracy jest odpowiedni kontakt i odpowiednia, indywidualna dyskusja z każdym Pacjentem. Bo obie strony muszą być pewne, że proces który razem wdrożą jest najlepszą drogą, jaką można było wspólnie wybrać w realizowanym wspólnie postępowaniu stomatologicznym.

Dlatego już podczas pierwszych spotkań z Pacjentem do współpracy zapraszane są inne osoby niezbędne przy wykonywaniu określonych zabiegów stomatologicznych –anastezjolodzy, chirurdzy stomatologiczni, ortodonci, technicy dentystyczni, pielęgniarki czy higienistki stomatologiczne.

Pierwszy kontakt

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Staramy się z Wami nawiązać odpowiednie relacje już na poziomie zaplanowania wizyty. Dlatego robimy wszystko, aby maksymalnie uprościć procedurę zapisu. W czasach obostrzeń sanitarnych związanych z wirusem jesteśmy jednak zobligowani z pełną odpowiedzialnością realizować wszelkie wytyczne związane z zapewnieniem bezpieczeństwa we wszystkich gabinetach stomatologicznych grupy Luxdentica. Dokładamy starań, aby zminimalizować wszelkie niedogodności i uprościć cały proces rejestracji.

Pierwsze konsultacje z dentystą

Podczas pierwszej konsultacji chcemy poznać wszystkie potrzeby Pacjenta. Zarówno te bezpośrednio związane z leczeniem stomatologicznym, ale również charakter i typ osobowości drugiej osoby. Czasami zdarza się - pomimo zachowania wszelkich standardów postępowania z Pacjentem – że, pewne elementy, takie jak na przykład: specyficzne nazwy i terminy lekarskie, nazwy zabiegów, lekarstw, procedur, które są jasne, czytelne, wręcz oczywiste dla lekarza stomatologa, nie zawsze są całkowicie zrozumiałe dla Pacjenta. Wtedy z pomocą przychodzi Opiekun Pacjenta.

Opiekun Pacjenta

Indywidualny Opiekun Pacjenta to osoba, której głównym zadaniem jest prowadzenie Pacjenta przez cały proces leczenia, w taki sposób aby zapewnić mu pełnię informacji oraz zapewnić pełny komfort w komunikacji z dentystą. Opiekun jest obecny już podczas pierwszej wizyty, podczas której zazwyczaj podejmuje się wszystkie niezbędne decyzje i precyzuje elementy mające wpływ na dalszy plan leczenia. Opiekun jest obecny przy kształtowaniu ostatecznego kosztorysu, wyboru metodyki i planu leczenia. Pomaga zrozumieć zawiłe terminy stomatologiczne, jest stale (dyżur telefoniczny) do dyspozycji Pacjenta.

Profesjonalizm

W Luxdentica stawiamy na najlepsze rozwiązania. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom, analizujemy trendy, stale doskonalimy własny warsztat pracy i poszerzamy indywidualne umiejętności. Ważne jest dla nas codzienne spotkanie z drugą osobą, indywidualnie zaplanowane i realizowane według przejrzystych i jasnych reguł postępowania.Wykorzystujemy najlepsze osiągniecia w dziedzinie techniki dentystycznej, zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przed, w trakcie i po zakończonym leczeniu. Korzystamy z najlepszych materiałów dentystycznych i najnowszych przyrządów stomatologicznych. Wdrażamy tylko sprawdzone, używane w nowoczesnych gabinetach stomatologicznych, rozwiązania.

Fachowość

Pracujący w Luxdentica lekarze stomatolodzy to absolwenci renomowanych uczelni medycznych. Wielu z nas posiada wykraczające poza standardy umiejętności; zrealizowane (potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami) kursy, szkolenia, studia podyplomowe i doktoranckie. Dzięki systematycznemu rozwojowi swoich kompetencji oraz indywidualnemu i zespołowemu podnoszeniu umiejętności, zapewniamy wszystkim najlepsze metody postępowania w całym procesie leczenia stomatologicznego.

Kompleksowe i pełne zaangażowania wszystkich członków zespołu Luxdentica podejście do Pacjenta, zapewnia najlepsze wyniki leczenia i bezpośrednio przyczynia się do wysokiej oceny naszej pracy. Dzięki temu Luxdentica jest obecnie uznawana za najlepszą klinikę stomatologiczną w Krakowie i plasuje się w ścisłej czołówce wśród uznanych i prestiżowych gabinetów stomatologicznych w Polsce.

wróć do listy

Dynamiczna nawigacja 3D X-Guide


Przełomowa technologia stomatologiczna nawiązująca do najbardziej wymagających zabiegów neurochirurgicznych. To jak porównanie nawigacji GPS do używanych kiedyś papierowych map kartograficznych.

Więcej

Standardy Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja