Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Blog Ekspertów
12 | 11 | 2020

Luxdentica Complex Case Planning Day

Dzień Konsultacji Interdyscyplinarnych powstał z myślą o wszystkich osobach, które chcą w jednym czasie i miejscu zrealizować wszystkie niezbędne badania dentystyczne, zaplanować swoje leczenie oraz poznać jego całkowite koszty. 

Luxdentica Complex Case Planning Day

To idealna propozycja dla osób, które dysponują ograniczoną ilością czasu i chcą w jak najkrótszym okresie, bez czekania na terminy u innych specjalistów, poznać wszystkie potrzeby związane z leczeniem swoich zębów.

Dlaczego organizujemy tego typu dni?

Zwyczajowo Pacjenci po raz pierwszy odwiedzający Centrum Stomatologii Luxdentica umawiani są na ogólną wizytę konsultacyjną, podczas której mogą zostać poinformowani, że niezbędne będzie wykonanie dodatkowych badań lub konsultacje z innymi specjalistami. Często zdarza się, że potrzebna jest wizyta u endodonty, ortodonty, chirurga stomatologicznego czy periodontologa. Organizując Luxdentica Complex Case Planning Day Pacjent ma pewność, że w tym właśnie dniu wykona w klinice wszystkie niezbędne badania, za jedną z góry określoną kwotę, pozna koszty proponowanego leczenia oraz jego plan.

Luxdentica Complex Case Planning Day

Powstał dla osób, które przybywają do Luxdentica z Polski i świata, aby rozpocząć proces odzyskania pięknego i zdrowego uśmiechu. Chcemy, aby czas spędzony w Centrum Stomatologii Luxdentica wykorzystali jak najbardziej wartościowo i efektywnie! Dlatego w tym jednym dniu do dyspozycji oddajemy zespół interdyscyplinarny, składający się z najlepszych specjalistów z wybranych dziedzin stomatologii.

To właśnie w tym dniu nasi lekarze są w pełni do Waszej dyspozycji, bez ograniczeń czasowych, które zazwyczaj wiążą się z pojedynczą wizyta stomatologiczną. To dzień, w którym możemy stworzyć idealny plan leczenia, indywidualnie dopasowany do potrzeb każdego Pacjenta.

Podczas dnia konsultacyjnego można wykonać na miejscu wszystkie niezbędne badania diagnostyczne wraz z badaniem tomografii komputerowej i pełną diagnostyką radiologiczną. Koszt konsultacji w ramach Luxdentica Complex Case Planning Day wynosi 500 zł plus opłata za zdjęcie tomograficzne (jeżeli Pacjent nie dysponuje własnym, nie starszym niż 6 miesięcy) - w wysokości 350 zł.

W celu odbycia konsultacji KONIECZNA jest uprzednia rejestracja. Można ją wykonać telefonicznie, mailowo lub przez messenger, kontaktując się bezpośrednio z Indywidualnym Opiekunem Pacjenta. UWAGA! Potwierdzona wizyta konsultacyjna to taka, która została opłacona.

Jeśli  z jakiegoś powodu Pacjent nie może przyjechać do nas na konsultacje, może skorzystać z konsultacji online, dostępnej na naszej stronie www. Nasi specjaliści w ciągu 7 dni, na podstawie otrzymanych zdjęć, przygotują wstępny plan leczenia oraz kosztorys. Koszt takiej konsultacji wynosi także 500 zł.

wróć do listy

Dynamiczna nawigacja 3D X-Guide


Przełomowa technologia stomatologiczna nawiązująca do najbardziej wymagających zabiegów neurochirurgicznych. To jak porównanie nawigacji GPS do używanych kiedyś papierowych map kartograficznych.

Więcej

Standardy Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja