Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Blog Ekspertów
12 | 10 | 2022

Metamorfozy Pacjentów Luxdentica

Każdy z nas chce wyglądać atrakcyjnie i ładnie. Jednym z najbardziej dostrzeganych przez inne osoby elementów ludzkiego ciała są ładne, białe, lśniące zęby. To właśnie śnieżnobiałe zęby w połączeniu z naturalnym, sympatycznym uśmiechem otwierają nam drogę do wielu życiowych osiągnięć i zawodowych sukcesów.

Metamorfozy Pacjentów Luxdentica

Jednak nie każdy z nas rodzi się z pięknymi zębami, każdy jednak może poprawić ich stan i wygląd na tyle, aby poczuć się naprawdę swobodnie i pewnie. A to już tylko krok od prawdziwego sukcesu.

W Luxdentica od kilkudziesięciu miesięcy skutecznie realizujemy program METAMORFOZY. Jest on skierowany do wszystkich osób, które chcą zmienić stan swoich zębów i cieszyć się pięknem uśmiechu. Przez ten czas gabinety Luxdentica w Krakowie odwiedziło bardzo wielu Pacjentów zarówno z Polski jak i zagranicy. Przedstawiamy kilka zrealizowanych w gabinetach stomatologicznych Luxdentica projektów metamorfoz.

Pani Joyce
Pani Joyce

DSD, leczenie przygotowawcze, implanty, stomatologia estetyczna

Jedna z naszych Pacjentek na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. Czas w jakim realizowaliśmy projekt przypadał na okres pandemii. Dlatego sporym wyzwaniem były nie tylko względy dentystyczne, związane z estetyką uśmiechu, ale również logistyka i przyjazdy do naszej kliniki. Daliśmy oczywiście radę, ale wszystko to dzięki wspaniałej samodyscyplinie i niezwykle pozytywnemu podejściu naszej Pacjentki do sprawy leczenia dentystycznego w oddalonej przecież od jej miejsca zamieszkania o ponad tysiąc kilometrów, krakowskiej kliniki stomatologicznej.

Leczenie rozpoczęliśmy od przygotowania projektu DSD. Cyfrowa wizualizacja nowego uśmiechu stanowiła piękny początek zmian, o których marzyła nasza Pacjentka. Na podstawie zaakceptowanego projektu, zaplanowaliśmy zabiegi implantologiczne, poprzedzone leczeniem przygotowawczym. Całość wieńczyły zabiegi z zakresu estetyki uśmiechu według protokołu Luxdentica, obejmujące korony i licówki ceramiczne. Dziękujemy Pani Joyce!

Pan Bartosz
Pan Bartosz

DSD, leczenie przygotowujące, Flow Inection, stomatologia estetyczna

Innym Pacjentem był Pan Bartosz, który, zgłosił się do nas z problemem estetycznym, ponieważ od zawsze był źródłem kompleksów, ale jednocześnie z problemem funkcjonalnym, spowodowanym bólem zębów oraz chronicznym napięciem mięśni. W pierwszej kolejności zaplanowaliśmy deprogramację, aby ustalić relację centralną oraz zabiegi fizjoterapii stomatologicznej, które od razu przyniosły naszemu Pacjentowi ulgę. Następnie leczenie obejmowało projekt DSD (Digital Smile Design) i na jego podstawie odtworzenie braków zębowych poprzez mosty protetyczne oraz odtworzenie startych powierzchni odbudową kompozytową Flow Injection według protokołu Luxdentica.

To był naprawdę wspaniały i dzielny Pacjent. Zaleceń pozabiegowych przestrzegał po żołniersku. Takiej dyscypliny w przestrzeganiu stomatologicznych poleceń i wytycznych zarówno podczas zabiegów w samym gabinecie Luxdentica, jak i poza nim nie widzieliśmy nigdy!

Pan Kazimierz
Pan Kazimierz

DSD, leczenie przygotowawcze, implanty, stomatologia estetyczna

Motywacje do zmiany uśmiechu są różne. Dość często spotykaną jest… ślub. Tak było w przypadku Pana Kazimierza, któremu zależało na kompleksowym leczeniu stomatologicznym, a szczególnie na poprawie estetyki uśmiechu. Motywację miał podwójną - ślub, który miał się odbyć już za kilka miesięcy!

Leczenie rozpoczęliśmy od szczegółowej diagnostyki, a następnie procedury cyfrowego projektowania uśmiechu DSD (Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu). Na podstawie zaakceptowanego przez naszego Pacjenta projektu zaplanowaliśmy odbudowę ceramiczną wspartą na implantach. Implantacja została wykonana z szablonem do cyfrowej nawigacji, na podstawie tomografii komputerowej. Zabieg chirurgiczny wykonywaliśmy w sedoanalgezji, wspartej opieką anestezjologiczną.

wróć do listy

Dynamiczna nawigacja 3D X-Guide


Przełomowa technologia stomatologiczna nawiązująca do najbardziej wymagających zabiegów neurochirurgicznych. To jak porównanie nawigacji GPS do używanych kiedyś papierowych map kartograficznych.

Więcej

Standardy Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja