Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Blog Ekspertów
29 | 09 | 2020

Nowoczesna klinika dentystyczna

Nowoczesna klinika dentystyczna to nie tylko renomowany sprzęt, najwyższej klasy urządzenia dentystyczne, czy nowe gabinety stomatologiczne ale przede wszystkim odpowiedzialna praca, sumienne, rzeczowe i w pełni profesjonalne podejście do Pacjenta. 

Nowoczesna klinika dentystyczna

Nowoczesna klinika dentystyczna działa analogicznie jak duża firma, która właściwie zarządzana przynosi wymierne efekty w postaci pełnego zadowolenia Pacjentów z wykonywanych usług stomatologicznych. 

Jakie element decydują o tym, aby nowoczesna klinika dentystyczna mogła sprostać Państwa oczekiwaniom?

Właściwe podejście do Pacjenta

Wiemy, że właściwe zaopiekowanie i prowadzenie - od pierwszej wizyty - w gabinecie stomatologicznym każdego Pacjenta to podstawowy warunek budowania odpowiednich relacji. Tylko dobre porozumienie, pełna informacja i doskonała komunikacja pozwala na wdrożenie odpowiednich metod leczenia. Dlatego w Luxdentica każdej osobie chcącej realizować zabiegi stomatologiczne pomaga  Indywidualny Opiekun Pacjenta.

Indywidulany Opiekun Pacjenta

Indywidualny Opiekun Pacjenta to osoba, której głównym zadaniem jest prowadzenie Pacjenta przez cały proces leczenia, w taki sposób, aby zapewnić mu pełnię informacji oraz komfort leczenia.  Jest obecny już podczas pierwszej wizyty, podczas której zazwyczaj podejmuje się wszystkie niezbędne decyzje i precyzuje elementy mające wpływ na dalszy plan leczenia. Opiekun jest obecny przy kształtowaniu ostatecznego kosztorysu, wyboru metodyki i planu leczenia.

Wykwalifikowana kadra lekarzy

Pracujący w Luxdentica lekarze stomatolodzy to absolwenci renomowanych uczelni medycznych. Wielu z nas posiada wykraczające poza standardy umiejętności; zrealizowane (potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami) kursy, szkolenia, studia podyplomowe i doktoranckie. Dzięki systematycznemu rozwojowi swoich kompetencji oraz indywidualnemu i zespołowemu podnoszeniu umiejętności, zapewniamy wszystkim najlepsze metody postępowania w całym procesie leczenia stomatologicznego.

Sumienny i obowiązkowy zespół współpracowników

Zespół lekarzy i pracowników Luxdentica zbudowany został z myślą o naszych Pacjentach. Zawsze staramy się bardzo dokładnie analizować Państwa potrzeby i oczekiwania. Uważamy, że tylko pełne zaufanie oraz precyzyjna komunikacja pomiędzy lekarzem dentystą, higienistką stomatologiczną, recepcjonistką i Pacjentem mogą przynieść najlepsze, wymierne wyniki w leczeniu stomatologicznym. Nasza kadra dobierana jest bardzo starannie, liczą się nie tylko najwyższe kwalifikacje zawodowe, ale także umiejętność pracy z innymi osobami, empatia w stosunku do Pacjenta. Każdego roku szkolimy się, uczestniczymy w spotkaniach, które stale podnoszą nasze kompetencje  i wiedzę.

Stałe wsparcie dla Pacjenta

Zależy nam na stałym kontakcie z Pacjentem. Udzielamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Pacjenta pytania, doradzamy podczas podejmowania kluczowych decyzji odnośnie realizacji zabiegów stomatologicznych.  Szczegółowo omawiamy cały proces leczenia, pozostajemy z Pacjentem w stałym kontakcie telefonicznym. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w przypadku mogących pojawić się dodatkowych pytań lub potrzeby wyjaśnienia wszystkich elementów składających się na właściwe wykonanie leczenia stomatologicznego.

Jasny i przejrzysty cennik

Wszystkie nasze usługi realizujemy w oparciu o wspólnie opracowany plan leczenia, w którym szczegółowo określamy ceny i zakres prac stomatologicznych. Kosztorys każdorazowo przedstawiamy Pacjentom przed przystąpieniem do właściwego leczenia.

Nowoczesny sprzęt i pomieszczenia

Otwarta we wrześniu 2020 r przy ul. Lipskiej 4, nowa placówka stomatologiczna Luxdentica to już druga lokalizacja firmy. Nowe miejsce to jeszcze wyższe standardy leczenia stomatologicznego. Najnowocześniejszy sprzęt, który zawsze był i jest nasza domeną, nowoczesne i ergonomiczne wnętrza przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych powodują, że możemy Państwu zaproponować bardzo szeroki program usług dentystycznych, w skład którego wchodzą między innymi:

  • Leczenie w 6 supernowoczesnych gabinetach
  • Szybki dostęp do najlepszych specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii
  • Pełna diagnostyka radiologiczna wraz z pracownią tomografii komputerowej
  • Indywidualne projektowanie uśmiechów z profesjonalną sesją fotograficzną
  • Możliwość skanowania i kopiowania wymarzonych uśmiechów w protokole „Smile donator by Luxdentica”
  • Specjalistyczna ortodoncja oraz leczenie niewidocznymi aparatami
  • Opieka wykwalifikowanych higienistek z naszego teamu Zębate Myśli
  • Możliwość dołączenia do programu „I like Luxdentica”

Solidna, budowana od podstaw marka

Wiemy jak ważna jest opinia. Dlatego od samego początku dbamy o nasz wizerunek i promocję marki Luxdentica. Wierzymy, że zadowolenie Pacjentów to podstawowy wymóg, aby Luxdentica mogła się rozwijać i pomagać kolejnym, nowym osobom w dokonaniu wyboru właściwej kliniki stomatologicznej. Dzięki dobrym opiniom Pacjentów na temat naszej działalności jesteśmy obecnie jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w segmencie usług dentystycznych i najlepszą kliniką stomatologiczną w Krakowie (ranking GCR).

Normy

Wszystkie świadczone w Luxdentica zabiegi stomatologiczne są w pełni bezpieczne i zgodne ze wszystkimi wytycznymi i przepisami dotyczącymi działalności przychodni i gabinetów stomatologicznych. Prowadzimy pełną dokumentację związaną z działalnością kliniki. Nasze działania są w pełni transparentne.

wróć do listy

Dynamiczna nawigacja 3D X-Guide


Przełomowa technologia stomatologiczna nawiązująca do najbardziej wymagających zabiegów neurochirurgicznych. To jak porównanie nawigacji GPS do używanych kiedyś papierowych map kartograficznych.

Więcej

Standardy Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja