Telefon
Zadzwoń
do nas!
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Implanty cyrkonowe

Nieprzypadkowo mówi się o nich perła wśród implantów. Jedną z zalet ceramicznych implantów Nobel Pearl jest właśnie ich estetyczna barwa - kolor kości słoniowej, łudząco przypominający własne zęby. Implanty cyrkonowe to alternatywa dla pacjentów uczulonych na implanty tytanowe, najczęściej stosowane w tej chwili rozwiązanie na rynku. Lekarze stomatolodzy coraz częściej sięgają przy zabiegach implantacyjnych po cyrkon, deceniając jego walory estetyczne oraz dobre zdolności adaptacyjne w ludzkim organizmie.Dzisiaj w Luxdentica oferujemy implanty cyrkonowe w atrakcyjnych cenach nieznacznie wyższych niz implanty tytanowe.

Cyrkonowy implant Nobel Pearl
Cyrkonowy implant Nobel Pearl

 

Cyrkonowe implanty Nobel Pearl
Zalety cyrkonowych implantów Nobel Pearl

Szacuje się, że około 1% pacjentów jest uczulonych na implanty tytanowe. Cyrkon nie zawiera metalu, jest bioobojętny i niewchłanialny, znacznie przewyższający wytrzymałością inne materiały ceramiczne. Implanty cyrkonowe dedykujemy przede wszystkim tym Pacjentom, którzy są uczuleni na tlenek tytanu, ceniącym sobie wysoce estetyczne rozwiązania. Sprawdź cennik.

Leczenie w przypadku implantacji z użyciem cyrkonu przebiega bardzo podobnie jak przy implantach tytanowych.

Dlaczego implanty cyrkonowe w Luxdentica?

Specjalistyczne konsultacje

Zapewniamy Ci specjalistyczne konsultacje, dzięki którym wejdziesz w proces zabiegów perfekcyjnie przygotowany. Przedstawimy możliwości leczenia implantologicznego oraz oszacujemy wstępnie koszty. Wspólnie z Tobą określimy plan, możliwe alternatywy, odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Zespół ekspertów

Gwarantujemy najwyższą jakość usług medycznych świadczonych przez wysoko kwalifikowanych specjalistów, i to w wielu dziedzinach. Implantologia jest w naszej klinice szczególnie rozwiniętą dziedziną stomatologii. Posiadamy w tym zakresie doświadczenie potwierdzone setkami zabiegów.

Nowoczesne technologie

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i urządzeniami, wykorzystujemy najnowsze, światowe technologie . Zdajemy sobie sprawę, że implantologia to dziedzina, która stale się rozwija, stąd nasza klinika jest zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami.

Cyfrowe planowanie uśmiechu

Jak wynika z doświadczeń Luxdentica, dla naszych pacjentów najważniejszą część leczenia implantologicznego stanowi zawsze jego wynik estetyczny. Rozumiemy oczekiwania naszych Pacjentów, dlatego proponujemy cyfrowe projektowanie uśmiechu (Digital smile design). Opiera się na wirtualnej obróbce zdjęcia Pacjenta, dzięki czemu efekty leczenia zobaczysz, zanim rozpocznie się pierwszy zabieg. Podejmujesz decyzję, będąc w pełni świadomy efektów, do których zmierzamy.

Bezbolesne zabiegi

W Luxdentica możesz liczyć na bezbolesne leczenie. W zależności od zabiegu, a także osobistych preferencji Pacjenta w naszej klinice mamy do dyspozycji komputerowe znieczulenie The Wand, gaz rozweselający lub leczenie pod narkozą, pod czujnym okiem anstezjologa.

Nowoczesna diagnostyka radiologiczna

Dysponujemy najnowocześniejszym w Polsce Tomografem Komputerowym, w którym dawka promieniowania jest maksymalnie zredukowana. Niezbędne badania wykonujemy zgodnie z wymaganą zasadą ALARA.

Interdyscyplinarne podejście specjalistów

W naszej klinice współpracują ze sobą specjaliści z różnych dziedzin stomatologicznych oraz anestezjolog. To nasz atut. Możemy podjąć natychmiastowo konsultacje, kiedy Twoje leczenie implantologiczne tego wymaga.

Najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa

Leczenie implantologiczne to zabiegi na otwartym organizmie. Rygorystycznie przestrzegamy najwyższych standardów zachowania higieny i bezpieczeństwa. Każdy zabieg dokładnie planujemy. Przygotowujemy się do niego zgodnie ze ściśle określonymi procedurami.

Nowoczesne rozwiązania implantologiczne

Nasza oferta implantologiczna jest najszerszą na rynku w Polsce. Naszym Pacjentom możemy zaproponować linie implantów tytanowych: Optimum i Premium, a także w przypadku uczulenia na tytan cyrkonowe implanty Nobel Pears. Implanty, które wykorzystuje Luxdentica zostały wyselekcjonowane z rynku jako najbardziej optymalne i zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Gwarancja i kredytowanie

Jesteśmy pewni doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, nowoczesnego sprzętu i stosowanych przez nas materiałów. Dlatego na leczenie implantologiczne udzielamy gwarancji „100% sukcesu”.

W klinice Luxdentica nie musisz się też martwić, jeśli nie dysponujesz całkowitą kwotą potrzebną na leczenie implantologiczne. W takiej sytuacji możesz skorzystać z dogodnych warunków kredytowania. Wszystkie formalności związane z kredytem załatwisz na miejscu.

Zobacz naszego eksperta

lek. stom. Dariusz Wilisowski – właściciel
lek. stom. Dariusz Wilisowski – właściciel
implantologia, chirurgia
więcej
dr n. med. lek. stom. Daniel Uryga
dr n. med. lek. stom. Daniel Uryga
chirurgia, implantologia
więcej
lek. stom. Patryk Stępień
lek. stom. Patryk Stępień
chirurgia, implantologia
więcej

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin wizyty!


Umów się na konsultację

Standardy Luxdentica

Global Clinic Rating

Światowy poziom stomatologii

Global Clinic Rating - nr 1 w Krakowie

Luxdentica najlepszą krakowską kliniką stomatologiczną.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja