Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Stomatologia

Docenisz jakość wizyty w Luxdentica. Stawiamy na nowoczesne leczenie na światowym poziomie, najwyższe standardy obsługi oraz dobrą komunikację z naszymi pacjentami.

Dowiedz się jak zachować piękny uśmiech na całe życie

Pobierz bezpłatnie poradnik

 

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi przegląd Twojego stanu uzębienia. Jeśli zajdzie taka potrzeba zaleci również zdjęcia rtg, które wykonasz na miejscu w Luxdentica. Na podstawie wstępnego badania stomatolog ustali z Tobą kompleksowy plan leczenia, który obejmuje harmonogram zabiegów, przybliżony czas leczenia oraz kosztorys.

Jeśli umawiasz się na konsultacje specjalistyczną, do Twojej dyspozycji pozostają nasi specjaliści: implantolog, chirurg, ortodonta, periodontolog, protetyk. Pamiętaj, że taka konsultacja i na jej podstawie profesjonalnie przeprowadzona diagnostyka pozwala lekarzowi przygotować dla Ciebie najlepszy plan leczenia.

W Luxdentica masz też możliwość skorzystania z wyjątkowej usługi Bank Uśmiechów Macierzystych, tj. cyfrowej archiwizacji Twojego uśmiechu. Jeśli zajdzie potrzeba odtworzenia brakujących tkanek zębowych lub przywrócenia dawnego blasku Twoich zębów, skorzystaj z zapisanego w naszym banku wzoru! Sprawdź również inne unikatowe rozwiązanie Luxdentica, zwłaszcza jeśli nie posiadasz u nas cyfrowej kopii swoich zębów Smile Donator Program.

Jeszcze nigdy przedtem nie było tak łatwo zobaczyć siebie w swoim wymarzonym uśmiechu przed rozpoczęciem leczenia!! Wszystko za sprawą idealnego estetycznego planu nowego uśmiechu w protokole "Naturalny Uśmiech Luxdentica"

 

Konsultacja wstępna ogólnostomatologiczna
150,00 zł
Konsultacja specjalistyczna
150,00 zł
Konsultacja specjalistyczna periodontologiczna z planem leczenia
250,00 zł
Idealny plan estetyczny "Naturalny Uśmiech Luxdentica"- Analiza estetyczna DSD (Digital Smile Design) z wykonaniem komputerowego projektu uśmiechu wax-up, mock-up; bez pobierania wycisku wykonywana w systemie CAD/CAM przy użyciu skanera cyfrowego Primesca
od 3200,00 zł
RTG Cyfrowe Panoramiczne
150,00 zł
RTG Cyfrowe Cefalometryczne
150,00 zł
RTG Cyfrowe Punktowe
60,00 zł
Tomografia Komputerowa (TK)
od 250,00 zł
Usługa "Bank uśmiechów"
300,00 zł
Smile Donator Program
500,00 zł

Bezbolesne znieczulenie

W Luxdentica zadbaliśmy, by nasi pacjenci nie odczuwali bólu podczas znieczulenia. Zamiast tradycyjnych igieł stosujemy komputerowe znieczulenie The Wand, które oprócz komfortu podania nie wywołuje nieprzyjemnych skojarzeń. Przy znieczulaniu korzystamy też z tlenku azotu (gaz rozweselający). Jeśli leczenie stomatologiczne wywołuje u Ciebie duży lęk - powiedz nam o tym! Pacjentom szczególnie narażonym na tego rodzaju stres proponujemy leczenie w narkozie.

Znieczulenie Tradycyjne w systemie Carpula
od 90,00 zł
Znieczulenie Komputerowe The Wand - " Magiczna różdżka"
100,00 zł
Uspokojenie Wziewne podtlenkiem azotu - Gaz Rozweselający
od 150,00 zł
Sedoanalgezja
od 2000,00 zł

Profilaktyka i estetyka

Marzenia o pięknym uśmiechu z pewnością zrealizujesz w naszej klinice. Zacznij od zdrowej profilaktyki. Zabieg higienizacyjny pozwoli Ci usunąć płytkę bakteryjna i kamień, a także przygotować zęby do wybielania. Nasze higienistki podczas wizyty przeprowadzą profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej, który pozwoli Ci na co dzień zadbać o zęby.

Jeśli umawiasz się do Luxdentica na wybielanie zębów, masz kilka możliwości. Wiedz, że technologie wybielania, z których korzystamy są bezpieczne, a także najlepsze na rynku. Jeśli Twoje zęby są nadwrażliwe, szczególnie polecamy pakiet Hollywood Sensitive White All IN Luxdentica, który podczas wybielania regeneruje szkliwo i jednocześnie zmniejsza nadwrażliwość zębów.

Nie wiesz, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy? Sprawdź szczegóły dotyczące naszych pakietów wybielania.

Pakiet higienizacyjny ALL INCLUSIVE + zalecenia dietetyczne
450 zł
PAKIET START
1000,00 zł
PAKIET START PLUS
1200,00 zł
PAKIET START PLUS SENSITIVE
1400,00 zł
PAKIET FRESH LITE
300,00 zł
PAKIET BASIC LIGHT
1300,00 zł
PAKIET BASIC LIGHT LASER (wybielanie laserowe w gabinecie)
1500,00 zł
PAKIET ADVANCED LIGHT
2000,00 zł
PAKIET HOLLYWOOD WHITE
2000,00 zł
PAKIET HOLLYWOOD LIGHT LASER (wybielanie laserowe w gabinecie + nakładki z żelem do wybielania)
2000,00 zł
PAKIET HOLLYWOOD WHITE SENSITIVE
2800,00 zł
PAKIET HOLLYWOOD ULTRA WHITE SENSITIVE BY LUXDENTICA
3200,00 zł

Stomatologia laserowa

Laserowe podcięcie wędzidełka
600,00 zł
Laserowy kiretaż
290,00 zł
Laserowe wydłużenie korony klinicznej zęba – gingivectoma
350,00 zł
Laserowe leczenia zapalenia dziąseł
280,00 zł
Laserowe leczenie kieszonek dziąsłowych
280,00 zł
Laserowe leczenie afty – 3 terapie laserowe
70,00 zł
Laserowe leczenie opryszczki wargowej – 3 terapie laserowe
70,00 zł
Laserowe leczenie nadwrażliwości szyjek zębowych – 3 terapie laserowe
70,00 zł
Laserowe leczenie suchego zębodołu – 3 terapie laserowe
70,00 zł
Laserowe wspomaganie gojenia ran pochirurgicznych – 3 terapie laserowe
70,00 zł
Laserowa sterylizacja kanałów
50,00 zł
Laserowe wybielanie – Pakiet Basic Light Laser
1500,00 zł
Laserowe wybielanie – Hollywood White Laser
2000,00 zł

Leczenie zachowawcze

Próchnicę, jeśli jest w stadium początkowym, można łatwo wyleczyć. Stomatolog usuwa chore tkanki zęba i zakłada w to miejsce wypełnienie. Leczenie zachowacze w Luxdentica przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym, a zabieg jest bezbolesny.

Naszym pacjentom polecamy też bezinwazyjne leczenie wczesnej próchnicy - ICON. Jeśli na Twoich zębach pojawiły się nieestetyczne białe plamy pochodzenia próchnicowego, ta metoda pozwoli je usunąć bez naruszenia zdrowej tkanki zęba i "bez borowania". I z estetycznym efektem na koniec.

Wypełnienie nanokompozytowe w zębie stałym "1-powierzchniowe" ( zabieg wykonywany w koferdamie, w powiększeniu, przy użyciu kompozytów najlepszych producentów)
od 350,00 zł
Wypełnienie nanokompozytowe w zębie stałym "2-powierzchniowe" ( zabieg wykonywany w koferdamie, w powiększeniu, przy użyciu kompozytów najlepszych producentów)
od 390,00 zł
Wypełnienie nanokompozytowe w zębie stałym "3-powierzchniowe" ( zabieg wykonywany w koferdamie, w powiększeniu, przy użyciu kompozytów najlepszych producentów)
od 430,00 zł
Bezinwazyjne leczenie wczesnej próchnicy - ICON
od 450,00 zł
Wypełnienia Artistic Bonding - najbardziej estetyczne wypełnienie- tzw. "New Enamel" ( zabieg wykonywany w koferdamie, w powiększeniu, przy użyciu kompozytów najlepszych producentów)
od 800,00 zł

Leczenie kanałowe

Jeśli podczas Twojego badania lekarz zaleci leczenie kanałowe, nie wahaj się podjąć decyzji o ratowaniu zęba. W Luxdentica dysponujemy własną pracownią tomografii komputerowej, na miejscu przeprowadzamy wszystkie badania, wykonujemy niezbędne zdjęcia, pracujemy w powiększeniu przy użyciu najnowocześniejszego mikroskopu Zumax OMS 2360.

W Luxdentica na cenę leczenia kanałowego składają się również wszystkie zdjęcia rtg, opatrunki między zabiegami, a także znieczulenie.

Leczenie kanałowe - ząb 1-kanałowy
900,00 zł
Leczenie kanałowe - ząb 2-kanałowy
1200,00 zł
Leczenie kanałowe - ząb 3 lub 4 kanałowy
1800 zł-2000,00 zł
Tomografia komputerowa do leczenia kanałowego
200,00 zł

Logopedia dzieci i dorosłych

Skorzystaj z konsultacji logopedycznej, jeśli masz wątpliwość co do poprawności swojej mowy lub rozwoju mowy Twojego dziecka. Zanim umówisz się na konsultację ortodontyczną, zaplanuj wizytę u logopedy. Dlaczego? Wady wymowy najczęściej wiążą sie z wadami zgryzu, a nieprawidłowy zgryz najpewniej będzie miał wpływ na naszą wymowę.

W Luxdentica do leczenia naszych pacjentów zawsze podchodzimy interdyscyplinarnie.         Wspierając zabiegi stomatologiczne terapią logopedyczną mamy pewność, że leczenie będzie pełnowymiarowe i najbardziej efektywne.

Z naszego doświadczenia wiemy, że na sukces terapii logopedycznej składają się obok rzetelnej diagnozy systematyczność oraz konsekwencja w ćwiczeniach. Postaw na pracę i zaufaj specjalistom w Luxdentica.

Konsultacja logopedyczna: wywiad i badanie logopedyczne, kwalifikacja do terapii, wskazówki, zestaw ćwiczeń do pracy samodzielnej (30-45 min)
170 zł
Terapia logopedyczna: ćwiczenia logopedyczne z pacjentem, zestawy ćwiczeń do pracy samodzielnej, rozmowa motywująca, wygodny system potwierdzenia i anulowania wizyt (30-45 min)
80 zł

Stomatologia dziecięca - LuxKids

Pierwsze spotkanie z dentystą jest niezwykle ważne. To jak przebiegnie, ma najczęściej wpływ, jak dziecko będzie traktowało każdą kolejną wizytę w gabinecie. Zadbaliśmy, by dzieci czuły się u nas dobrze i bezpiecznie. W Luxdentica nie używamy igieł, korzystamy z ze znieczulenia komputerowego The Wand. To duży komfort dla maluchów, bo przy znieczuleniu nie odczuwają bólu. Dzieci samodzielnie wybierają kolor plomby, a po wizycie otrzymują od nas mały upominek.

Zadbaj, jeśli Twoje dziecko nie było jeszcze u dentysty, by wizyta była zaplanowana odpowiednio wcześniej,  a nie stała się koniecznością.

Wizyta adaptacyjna
150,00 zł
Wypełnienie światłoutwardzalne zęba duże
od 300,00 zł
Wypełnienie światłoutwardzalne zęba małe
od 280,00 zł

Chirurgia stomatologiczna

Nowoczesne techologie wspomagają dziś znacznie procesy regeneracyjne kości. W Luxdentica przy zabiegach chirurgicznych wykorzystujemy wirówkę do fibryny bogatopłytkowej (APRF), która z krwi własnej pacjenta pozwala uzyskać materiał przyśpieszający regenerację tkanek. Posiadamy także urządzenie do pozyskiwania tkanek z zębów własnych pacjenta Smart Dentim Grinder, a uzyskany dzięki temu preparat wykorzystujemy do odbudowy kości, m.in. w zabiegach implanologicznych.

W Luxdentica usuwamy zęby bezboleśnie, stosując m.in. znieczulenie komputerowe  The Wand. Przy chirurgicznej ekstrakcji wykorzystujemy roboty chirurgiczne Piezosurgery, np w sytuacji zatrzymanych zębów. Specjalistyczna chirurgia to jedna z najmocniejszych stron naszej kliniki.

Konsultacja chirurgiczna
od 150,00 zł
Usunięcie zęba proste
od 400 zł
Wycięcie kaptura dziąsłowego
od 350,00 zł
Chirurgiczne usunięcie zęba zatrzymanego robotem chirurgicznym Piezosurgery
od 1200,00 zł
Pozyskanie materiału autogennego do rekonstrukcji kości ze zmielonych zębów własnych
810,00 zł
Zaopatrzenie zębodołu po usunięciu zęba fibryną bogatopłytkową A-PRF
500,00 zł

Dlaczego warto rozpocząć leczenie właśnie w Luxdentica?

Dlaczego warto rozpocząć leczenie właśnie w Luxdentica?

Zobacz metamorfozy naszych Pacjentów!

Standardy Luxdentica

Dlaczego Luxdentica?

Miejsce przyjazne dla każdego

Dlaczego Luxdentica?
Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja