Telefon
Zadzwoń
do nas!
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wizyta
Umów
wizytę
Blog Ekspertów

Liczy się wiedza i doświadczenie.

Wyznajemy zasadę, że im więcej wiemy, tym bardziej możemy podejmować w pełni świadome decyzje. Dobrze poinformowany Pacjent jest najlepszym partnerem każdego stomatologa. Po to powstał ten blog, bo aby dobrze komunikować swoje potrzeby powinniśmy mówić podobnym, wspólnym językiem.

Wszyscy uczymy się przez lata, zdobywamy nowe kompetencje, z każdym dniem rozwijamy różnorodne umiejętności.  Na tym blogu dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami i refleksjami dotyczącymi  praktycznie wszystkich dziedzin leczenia stomatologicznego. Stąd, znajdziecie tu wpisy w których podejmujemy tematy z jakimi mamy do czynienia w każdym dniu pracy w Luxdentica: ortodoncja, korony, mosty, protezy, aparaty na zęby, endodoncja - leczenie kanałowe, stomatologia estetyczna, implanty zębowe (implantologia), chirurgia stomatologiczna, periodontologia, stomatologia dziecięca, leczenie stomatologiczne w narkozie, stomatologia bez bólu, higienizacja – piaskowanie, skaling, fluoryzacja, profilaktyka dentystyczna i wiele innych związanych ze stomatologią.

Piszemy o naszej pracy, czasami o Was, naszych Pacjentach ☺ bardzo często o realnych problemach. Rzeczowo i merytorycznie, ale nierzadko z przymrużeniem oka ;) Będzie nam miło jak od czasu do czasu wpadniecie na tę stronę i w wolnej chwili, może właśnie oczekując na wizytę w naszej klinice, przeczytacie te wpisy ☺

 

28 | 04 | 2020
Stomatologia bez bólu
Czas gdy strach przed odwiedzeniem gabinetu stomatologicznego był poważnym problemem dawno minął. Ale czy wiecie dlaczego nasi dziadkowie lub rodzice niechętnie, a czasami tylko w ostateczności decydowali się na wizytę u stomatologa? Główną przyczyną był ból.
Zobacz więcej
22 | 04 | 2020
Implanty
Usunięty ząb to przyczyna, która powoduje, że decydujemy się na zastosowanie implantu. Utrata zębów czasami spowodowana jest przez zdarzenie losowe, np. wypadek, który uniemożliwia uratowanie uszkodzonych zębów lub bardzo duże, wieloletnie zaniedbania w obrębie higieny jamy ustnej wykluczające skuteczne leczenie zachowawcze.
Zobacz więcej
15 | 04 | 2020
Choroby dziąseł
Palisz papierosy, masz nieświeży oddech, a podczas gryzienia pokarmu występuje ból w okolicy dziąseł? Te objawy mogą wskazywać na choroby przyzębia. Szacuje się, że w 2015 r. dotknęło ono ponad pół miliarda osób na całym świecie. Mężczyźni chorują częściej niż kobiety, w grupie zwiększonego ryzyka są też osoby starsze i chore na cukrzycę. 
Zobacz więcej

Standardy Luxdentica

Kredytowanie leczenia

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja