Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Wybielanie zębów

Czy wiesz, że wybielanie zębów to usługa, którą interesują się już nie tylko osoby z pierwszych stron gazet? Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem i pewnością siebie. Nasze wybielanie zębów to zaawansowana usługa, która jest bezpieczna dla Twojego zdrowia. Z naszych usług cieszy się już mnóstwo zadowolonych klientów, którzy w razie potrzeby zawsze do nas wracają.

Jak drogi jest zabieg wybielania zębów? Cena takich usług może być niekiedy wysoka i niedostępna, ale nie u nas! Luxdentica to doświadczony zespół medyczny, traktujący swoją pracę jak misję. Gwarantujemy, że damy Ci to odczuć na każdym etapie leczenia oraz później podczas wizyt kontrolnych. Dzięki temu wybielanie zębów w naszej klinice nie jest bardzo drogie, a dostępne dla pacjentów.

Jeśli chcesz, żeby Twój uśmiech był wyraźnie jaśniejszy, masz kilka możliwości, by uzyskać białe zęby! W Luxdentica proponujemy aż trzy metody wybielania zębów, bo wiemy, że każdy Pacjent ma inne potrzeby. Jeśli Twoje zęby są nadwrażliwe, szczególnie polecamy system PREVDENT, który podczas zabiegu regeneruje szkliwo i jednocześnie zmniejsza nadwrażliwość zębów. Pamiętaj, że profesjonalne wybielanie zębów przeprowadzamy aparatami najwyższej klasy. Sprzęt jest dla nas bardzo ważny i nie bez powodu decydujemy się na inwestowanie w najnowsze urządzenia. Dzięki nim możemy sprawić, że Twój uśmiech będzie nieskazitelny, bez naruszania szkliwa zębów. Nowoczesny sprzęt, właściwe podejście do pacjenta oraz świetni specjaliści - to wszystko sprawia, że każdy z programów wybielania zębów jest bezpieczny dla Twojego zdrowia. A jakie zalety ma wybielanie zębów? Możesz nam wierzyć, że jest ich całe mnóstwo. Jednak najlepiej będzie, jeśli przekonasz się o tym samodzielnie. Z nami możesz osiągnąć szybkie wybielanie zębów i piękny uśmiech w krótkim czasie. Wszystko to z zachowaniem niezbędnych procedur i z dbaniem o Twoje zdrowie.

Jakie zalety ma wybielanie zębów? Kraków już wie!

Zalety wybielania zębów są dla pacjentów wymierne. Wśród nich możemy wymienić:

  1. Zwiększenie pewności siebie – nasz wygląd wpływa na nasze samopoczucie, relacje z innymi osobami i życie towarzyskie. Biały, zadbany uśmiech sprawi, że będziesz czuć się dużo lepiej!
  2. Zdrowszy zgryz i brak nadwrażliwości zębów – nadwrażliwość to nieprzyjemny stan, który uniemożliwia Ci spokojne spożywanie posiłków.
  3. Brak blokady podczas podejmowania rozmów w towarzystwie.

Pracujesz w mediach? Często masz do czynienia z wystąpieniami publicznymi? Wybielanie zębów jest więc właśnie dla Ciebie! Jeśli zdecydujesz się na wybielanie gabinetowe zębów, cena na pewno Cię nie odstraszy. Dzięki nam już nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać nad tym, jak wygląda Twój uśmiech. Oddając się w nasze ręce, możesz mieć stuprocentową pewność skutecznego wybielania zębów. Niejednokrotnie na brak pięknego koloru zębów narzekają osoby palące papierosy lub też pijące duże ilości kawy czy herbaty. W naszym gabinecie stomatologicznym nie tylko usuniesz przebarwienia, ale dodatkowo wybielisz swoje zęby w takim stopniu, że będą wyglądały idealnie. Możemy pochwalić się licznym gronem zadowolonych klientów, którzy często robią nam reklamę swoim pięknym uśmiechem. Już dziś możesz być jedną z takich właśnie osób.

Wybielanie zębów i profesjonalna higienizacja

Pakiety Wybielania

Jeżeli nie wiesz, który pakiet wybielania będzie odpowiedni dla Ciebie, zarezerwuj termin i umów się na bezpłatną poradę do jednej z naszych klinik w Krakowie.

Wybielanie Nakładkowe

Pakiet START

Pakiet nakładkowego wybielania zębów zawiera zestaw nakładek w technice analogowej, podstawową porcję żelu wybielającego (2 strzykawki) oraz delikatną pastę do remineralizacji szkliwa. Pakiet dedykowany dla delikatnego rozjaśnienia barwy zębów.

Pakiet START PLUS

Pakiet zawiera zestaw nakładek w technice analogowej, standardową porcję żelu wybielającego (4 strzykawki) oraz żel do remineralizacji szkliwa. Pakiet dedykowany dla mocniejszego rozjaśnienia zębów.

Pakiet START PLUS SENSITIVE

Pakiet zawiera zestaw nakładek w technice analogowej oraz porcję specjalnego żelu wybielającego (2 strzykawki), serum naprawcze oraz pastę remineralizującą szkliwo. Pakiet dedykowany dla mocniejszego  i długotrwałego efektu rozjaśnienia zębów przy minimalnej wrażliwości.

Wybielanie Aktywowane Światłem

Pakiet FRESH LIGHT

Pakiet zawiera porcję preparatu wybielającego do szybkiego rozjaśniania zębów po zabiegu higienizacji stomatologicznej i preparat do remineralizacji szkliwa. Przeznaczony dla osób, które chcą w praktyczny i szybki sposób uzyskać bielszy uśmiech w najbardziej łagodnej formule. Wystarczy zaledwie 10 minut, aby uzyskać zaskakujące efekty i wyraźne rozjaśnienie przebarwień zębów.

Pakiet BASIC LIGHT

Pakiet zawiera jednoseansowe wybielanie w Luxdentica i zabieg remineralizacji szkliwa. Pakiet dedykowany dla osób oczekujących szybkiego efektu zmiany koloru.

Pakiet SENSITIVE LIGHT

Pakiet zawiera jednoseansowe wybielanie w Luxdentica, zabieg remineralizacji i specjalistyczną pastę podtrzymującą efekt WOW. Pakiet dedykowany dla długotrwałego rozjaśnienia zębów  chroniący je przed nadwrażliwością. Szybki efekt zmiany koloru zębów i ochrona szkliwa.

Wybielanie Zaawansowane

Pakiet Hollywood White

Pakiet dedykowany jest dla osób oczekujących spektakularnego efektu wybielania zębów w najkrótszym możliwym czasie i ochrony szkliwa. Cena zawiera wybielanie akceleratorem światła dla najszybszych efektów, zabieg remineralizacji po wybielaniu dedykowanym preparatem, nakładki do wybielania domowego w technice analogowej wraz z porcją żelu zapewniającą kontynuację procesu wybielania przez rok dla podtrzymania efektu WOW. W pakiecie jest również żel remineralizujący.

Pakiet Hollywood White Sensitive

Pakiet dedykowany jest dla osób z wrażliwymi zębami oczekujących spektakularnych efektów w najkrótszym możliwym czasie. Cena zawiera wybielanie akceleratorem światła dla najszybszych efektów, zabieg remineralizacji po wybielaniu dedykowanym preparatem, nakładki do wybielania domowego w technice analogowej wraz z porcją żelu zapewniającą kontynuację procesu przez rok oraz pastę dla podtrzymania efektu WOW. W pakiecie również żel remineralizujący.

Pakiet Hollywood ULTRA White Sensitive by Luxdentica

Pakiet dedykowany jest dla osób, oczekujących spektakularnych efektów i wyjątkowej opieki. Cena zawiera zabiegi przygotowujące do wybielania, polishing, piaskowanie, wybielanie akceleratorem światła dla szybkich efektów, zabieg remineralizujący szkliwo, skanowanie wewnątrzustne skanerem celem wykonania superdokładnych nakładek do wybielania domowego wraz z porcją żelu zapewniającą długotrwały efekt przez rok oraz specjalny zestaw pielęgnacyjny serum dla spotęgowania i najdłuższego utrzymania efektu WOW. Pakiet polecany przez naszych specjalistów.

Co powinieneś wiedzieć przed procesem wybielania zębów?

Skuteczność metod wybielania, które stosujemy w Luxdentica, jest bardzo porównywalna, jednak ostateczny efekt wybielania zależy od kilku czynników. Po każdym zabiegu należy przestrzegać przez ok. 48 godzin tzw. białej diety. To czas, w którym powinieneś unikać pokarmów i napojów barwiących zęby, takich jak kawa, herbata, czerwone wino czy napoje typu cola. Ma to ogromny wpływ na utrzymanie efektów wybielania!

Każdy zabieg wybielania powinna poprzedzać konsultacja. Pozwoli dopasować najlepszą usługę wybielania zębów do Twoich oczekiwań, a także sprawdzić, czy nie ma żadnych zdrowotnych przeciwwskazań do wykonania takiego zabiegu. Pamiętaj! Prawidłowo i profesjonalnie wykonane wybielanie zębów jest bezpieczne dla Ciebie i Twojego szkliwa.

Zainteresowało Cię nowoczesne wybielanie zębów? Kraków już na Ciebie czeka. Nasza klinika każdego dnia odwiedzana jest przez kolejnych pacjentów, którzy ostatecznie są bardzo zadowoleni z opieki i oferowanych w naszej klinice popularnych metod wybielania zębów. W naszych szeregach pracują świetnie wykształceni specjaliści z bardzo dużym doświadczeniem. Dzięki ich wytężonej, ciężkiej pracy, możesz cieszyć się nieskazitelnym uśmiechem już dziś. Przekonaj się sam i umów się na pierwszą wizytę!

 

Zobacz naszego eksperta

Zuzanna Jakubiec
Zuzanna Jakubiec
higienistka dyplomowana
więcej
Kinga Szczerbak
Kinga Szczerbak
higienistka dyplomowana
więcej
Ewa Pularek
Ewa Pularek
higienistka dyplomowana
więcej

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin wizyty!


Umów się na konsultację
Dlaczego wybielanie zębów w Luxdentica?
Dlaczego wybielanie zębów w Luxdentica?

I like Luxdentica!

Uśmiechamy się na co dzień

i like Luxdentica

Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny program, który docenia naszych stałych klientów.

więcej

Global Clinic Rating

Światowy poziom stomatologii

Global Clinic Rating - nr 1 w Krakowie

Luxdentica najlepszą krakowską kliniką stomatologiczną.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja