Telefon
Zadzwoń
do nas!
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Wybielanie zębów

Jesli chcesz, żeby Twój uśmiech był wyraźnie jaśniejszy, masz kilka możliwości i efekt tuż po zabiegu! W Luxdentica proponujemy aż trzy metody wybielania, bo wiemy, że każdy Pacjent ma inne potrzeby. Jeśli Twoje zęby są nadwrażliwe, szczególnie polecamy system PREVDENT, który podczas zabiegu regeneruje szkliwo i jednocześnie zmniejsza nadwrażliwość zębów.

System wybielania BEYOND

Jednym z najbardziej popularnych metod wybielania, które stosujemy w Luxdentica, jest system BEYOND.  Zabieg wykonywany jest na jednej wizycie w warunkach gabinetowych i trwa ok. 1 godzinę. Po uprzednim zabezpieczeniu dziąseł specjalnym materiałem, nakładamy preparat aktywny na powierzchnie szkliwa. W tym wypadku jest to nadtlenek wodoru, naświetlamy go 3 razy po 15 minut specjalną lampą, która aktywuje i przyśpiesza działanie preparatu. Efekt jest natychmiastowy - zęby zyskują wyraźnie jaśniejszy odcień.

PREVDENT dla nadwrażliwych zębów

Drugim systemem wybielania, które wykonujemy w gabinecie jest PREVDENT. To wybielanie zostało opracowane z myślą o pacjentach z wrażliwymi zębami. W skład preparatu oprócz nadtlenku wodoru, wchodzi specjalny związek blokujący skutecznie nadwrażliwość: nano-hydroxyapatyt. Jest to związek, z którego zbudowane jest szkliwo zębów, więc oprócz wybielania zyskujemy dodatkowo regeneracje i odbudowę struktur szkliwnych. Do tego systemu również używamy lampy, ale tym razem preparat naświetlamy ok 6 razy po 12 minut. Zabieg systemem PREVDENT trwa ok. 2 godziny.

Wybielanie metodą nakładkową

To system indywidualnie dopasowanych, przezroczystych nakładek, wykonywanych przez technika dentystycznego na podstawie wycisku zębów, pobranego od Pacjenta. To wybielanie Pacjent przeprowadza samodzielnie w domu przez okres kilku dni. Każdorazowo aplikujemy do nakładek żel aktywny. Ze względu na delikatniejsze i dłuższe działanie preparatu, to wybielanie zalecane jest do stosowania w trakcie snu. Metoda nakładkowa może być traktowana jako odrębne wybielanie lub jako kontynuacja i podtrzymanie efektów osiągniętych po wybielaniu gabinetowym lampą. Połączenie 2 systemów WYBIELANIE LAMPĄ + WYBIELANIE NAKŁADKOWE daje Pacjentowi najlepsze i długotrwałe efekty, nawet na kilka lat.

Co powinieneś wiedzieć, zanim wybielisz zęby?

Skuteczność metod wybielania, które stosujemy w Luxdentica jest bardzo porównywalna, jednak ostateczny efekt jest zależny od kilku czynników. Po każdym zabiegu obowiązuje przez ok. 48 godzin tzw. biała dieta. To czas, w którym powinieneś unikać pokarmów i napojów barwiących zęby, takich jak kawa, herbata, czerwone wino czy napoje typu cola. Ma to ogromny wpływ na utrzymanie efektów wybielania!

Każdy zabieg wybielania powinna poprzedzać konsultacja. Pozwoli dopasować najlepszą metodę do Twoich oczekiwań, a także sprawdzić czy nie ma żadnych zdrowotnych przeciwwskazań do wykonania takiego zabiegu. Pamiętaj! Prawidłowo i profesjonalnie wykonane wybielanie zębów jest bezpieczne dla Ciebie i Twojego szkliwa.

 

Zobacz naszego eksperta

Zuzanna Jakubiec
Zuzanna Jakubiec
higienistka dyplomowana
więcej
Kinga Szczerbak
Kinga Szczerbak
higienistka dyplomowana
więcej

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin wizyty!


Umów się na konsultację
Dlaczego wybielanie zębów w Luxdentica?
Dlaczego wybielanie zębów w Luxdentica?

I like Luxdentica!

Uśmiechamy się na co dzień

i like Luxdentica

Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny program, który docenia naszych stałych klientów.

więcej

Global Clinic Rating

Światowy poziom stomatologii

Global Clinic Rating - nr 1 w Krakowie

Luxdentica najlepszą krakowską kliniką stomatologiczną.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja