Telefon
Zadzwoń
do nas!
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wizyta
Umów
wizytę
Digital Smile Design

DSD to metoda wymyślona przez brazylijskiego dentystę Christiana Coachmana. Opiera się na wirtualnej obróbce zdjęcia Pacjenta, dzięki czemu efekty leczenia zobaczysz, zanim rozpocznie się pierwszy zabieg. DSD umożliwia dopasowanie zębów do kształtu i koloru ust, a nawet do Twojego charakteru. W tej technologii możemy odpowiednio dobrać licówki, przedłużyć zęby czy skorygować linię uśmiechu.

Digital Smile Design - etapy pracy

Sesja foto

Wszystko zaczyna się od wykonania przez nas sesji zdjęciowej. W tym czasie dokładnie obserwujemy, w jaki sposób się uśmiechasz, jak mówisz, jak pracuje Twoja mimika i cała twarz. Rozmawiamy z Tobą, by poznać lepiej Twój charakter i osobowość. Wszystko po to, aby projektowanie Twojego nowego uśmiechu było jak najbardziej dopasowane do Ciebie.

Analiza

Kolejnym krokiem jest analiza wszelkich relacji pomiędzy zębami, ustami, uśmiechem, rysami twarzy czy mimiką, za pomocą której wyrażasz swoje emocje. Jako najbardziej zainteresowany uczestniczysz w tym etapie naszych działań i jesteś naszym konsultantem. Na ekranie komputera dzięki specjalnemu programowi projektujemy wspólnie Twój uśmiech aż do momentu, gdy będziesz w pełni usatysfakcjonowany tym, co zobaczysz. Możemy m.in. skorygować położenie zębów, możemy je wydłużyć, zamknąć przerwy między nimi lub usunąć przebarwienia. Na ekranie możesz zobaczyć swoje zęby w różnych długościach, odcieniach i kształtach. Sam możesz wybrać, co Ci najbardziej odpowiada. W rezultacie powstaje wirtualny model 2D Twojego nowego uśmiechu.

Miara nowego uśmiechu

Wzór Twojego nowego uśmiechu trafia następnie do pracowni protetycznej. Tam powstaje jego trójwymiarowy odpowiednik, który możesz przymierzyć podobnie, jak nową sukienkę czy buty. Jeśli w pełni akceptujesz efekty, przystępujemy do planowania kompleksowego leczenia, by wirtualny wzór przenieść do rzeczywistości.

Metamorfoza

Często efekty związane z nowym uśmiechem są dla naszych Pacjentów motywacją do spotkań z wizażystą, kosmetologiem, fryzjerem czy personal shopperem. Jednym słowem metamorfozy, które dotąd mogliśmy oglądać jedynie w telewizji, dziś są w zasięgu ręki dla każdego.


Zobacz naszego eksperta

lek. stom. Michał Ganowski
lek. stom. Michał Ganowski
stomatologia estetyczna, protetyka, projektowanie uśmiechu
więcej

Standardy Luxdentica

Kredytowanie leczenia

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja