Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Nasze kampanie

Jedną z idei naszej kliniki uczyniliśmy edukację Pacjenta. Nieodłącznym elementem naszych działań są więc akcje społeczne, kampanie edukacyjne i prozdrowotne. Pokazujemy i uczymy, że gabinet stomatologiczny to miejsce przyjazne i bezpieczne, w którym możesz liczyć na profesjonalne leczenie w doskonałych warunkach i bez bólu.

Wychowanie w uśmiechu
Akcja edukacyjna dla dzieci i rodziców
Uczymy najmłodszych poprawnie szczotkować zęby
Uczymy najmłodszych poprawnie szczotkować zęby

Akcję tę realizujemy od października 2011 roku. Dzięki niej zwiększamy świadomość dzieci i ich rodziców w zakresie nowoczesnego i bezbolesnego leczenia stomatologicznego. Uczymy rodziców, jak ważne są regularne wizyty u dentysty i profilaktyka próchnicy. Dajemy wskazówki, jak dbać o zęby, udostępniamy bezpłatnie gabinety na wizyty adaptacyjne. Radzimy, co zrobić, gdy dziecko boli ząb. Pokazujemy, jak dziś leczy się próchnicę i w jaki sposób znieczulamy dziecko. Uzmysławiamy rodzicom, jak wygląda obecnie leczenie ortodontyczne i jaki ma ono wpływ na zdrowie ich pociech.

Dążymy do tego, aby najmłodsi stali się pokoleniem, które wychowuje się bez strachu przed dentystą. W formie zabawy uczymy dzieci prawidłowego dbania o jamę ustną, a rodziców przekonujemy, że dzisiejszy poziom wiedzy, materiały i sprzęt stomatologiczny gwarantują bezbolesne i bezstresowe leczenie.

„Wychowanie w uśmiechu” to pierwsza tego typu akcja edukacyjna w Małopolsce skierowana do dzieci, która poprzez gry i zabawy oswaja najmłodszych z leczeniem stomatologicznym. Uspokoimy także rodziców. Okazuje się, że to często ich strach, a nie strach dziecka, jest przyczyną unikania wizyt w gabinecie stomatologicznym - mówi lek. stom. Dariusz Wilisowski z Centrum Stomatologii Luxdentica - autor kampanii.

 

Nie palimy! Uśmiechamy się
Kampania uświadamiająca dla palaczy
Palenie jest passé
Palenie jest passé

W lutym 2012 rozpoczęliśmy kampanię "Nie palimy! Uśmiechamy się".Łamiąc dotychczasowe stereotypy, postanowiliśmy przekonać osoby palące, że dzisiejsza stomatologia u każdego jest w stanie przywrócić naturalny i zdrowy uśmiech. Nasza akcja to nie tylko porady dla palaczy, jak dbać o higienę jamy ustnej, ale też zestaw zabiegów, które umożliwiają poprawę estetyki uzębienia oraz odbudowują ubytki, które pojawiły się w skutek palenia. Akcja obejmuje swoim zakresem leczenie zachowawcze, leczenie implantologiczne oraz stomatologię estetyczną.

Uświadamiamy też osobom palącym, jaki wpływ ma palenia papierosów na stan zdrowia zębów oraz jamy ustnej. Długotrwałe palenie przyśpiesza rozwój próchnicy, sprzyja rozwojowi paradontozy oraz ostrych i przewlekłych chorób przyzębia. Palacze mają także większe skłonności do krwawienia dziąseł. Palenie papierosów wpływa również na estetykę zębów - uzębienie palacza nigdy nie jest białe, pojawiają się na nim charakterystyczne plamy i przebarwienia.

W ramach akcji osoby palące skorzystały z konsultacji stomatologicznych, zabiegów higienizacyjnych (piaskowanie), wybielania zębów metodą BEYOND lub metodą nakładkową, kompleksowego leczenia implantologicznego, leczenia zachowawczego (leczenia próchnicy), zabiegów estetycznych, które przywracają zdrowy i piękny uśmiech.

Mamo, uśmiechnij się!
Akcja profilaktyczna dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam
Mamo! Dbaj szczególnie o swoje zęby w ciąży
Mamo! Dbaj szczególnie o swoje zęby w ciąży

Celem tej akcji profilaktycznej jest propagowanie zdrowia jamy ustnej wśród kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam. Poprzez edukację, zabawę zachęcamy mamy do częstszych wizyt kontrolnych i leczenia zębów. Pokazujemy, jakie zabiegi są dopuszczalne i bezpieczne w czasie ciąży i po niej. Pokazujemy również młodym mamom, jak dbać o zdrowie jamy ustnej niemowlaka.

W ramach tej akcji mamy mogą skorzystać m.in. z bezpłatnych konsultacji, wizyt adaptacyjnych z dzieckiem, warsztatów z higieny jamy ustnej i porad dentystów oraz pedodontów (stomatologów dziecięcych). W przyjaznej atmosferze organizujemy spotkania z lekarzami. Możesz dowiedzieć się na nich, jak stan zdrowia jamy ustnej wpływa na zdrowie płodu czy jak wygląda higiena jamy ustnej noworodka.

Przełamujemy stereotypy narosłe wokół tematu leczenia stomatologicznego kobiet w ciąży oraz świeżo upieczonych mam. Biorąc udział w programie, dowiesz się: jak w ciąży leczyć zęby, czy można dziecko zarazić próchnicą, jak stan zdrowia jamy ustnej mamy wpływa na zdrowie dziecka? Nasi specjaliści prowadzą przyszłe mamy przez cały okres ciąży, a także po narodzinach dziecka, obejmując opieką zarówno mamę, jak i malucha.

Metamorfoza Babci
2-miesięczny projekt urodowy
Metamorfoza Babci
Metamorfoza Babci

W listopadzie 2014 roku rozpoczęliśmy akcję będącą ukłonem w kierunku wszystkich wspaniałych babć. Wraz z Redakcją Twój Ruczaj.pl oraz naszymi partnerami zaprosiliśmy trzy Panie, które posiadają już wnuki, do udziału w 2-miesięcznym projekcie urodowym. Jego finał nastąpił w Dniu Babci w styczniu 2015 roku. Efektem była pozytywna zmiana wizerunkowa naszych bohaterek.

Babcie otrzymały w prezencie pakiety usług sponsorowanych przez Centrum Stomatologii Luxdentica, Salon Kosmetyczny Madame Katrina, Europejka Fitness, Salon Fryzjerski Elite, Masaże i Kosmetyk MahaPunje, Optyk Kliny oraz Pan&Cakecafebakery.

I like Luxdentica!

Uśmiechamy się na co dzień

i like Luxdentica

Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny program, który docenia naszych stałych klientów.

więcej

Dlaczego Luxdentica?

Miejsce przyjazne dla każdego

Dlaczego Luxdentica?
Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja