Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Dlaczego Luxdentica?

Dobra klinika stomatologiczna to profesjonalne leczenie zębów, nowoczesna diagnostyka, bezbolesne metody znieczulania, doskonałej jakości sprzęt, krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Profesjonalna klinika dentystyczna to zespół sprawdzonych fachowców, specjalistów z wielu dziedzin stomatologii.

Wieloletnie doświadczenie wszystkich osób zaangażowanych na co dzień w proces leczenia, uznana, budowana i sprawdzona przez lata marka to nasze atuty. Najważniejsze jest jednak ZAUFANIE i ZADOWOLENIE leczonych w Luxdentica Pacjentów. To nasz najważniejszy priorytet i główny cel działania.

Wspólnie z naszymi Pacjentami tworzymy nowy styl stomatologii
Wspólnie z naszymi Pacjentami tworzymy nowy styl stomatologii

Jakość Luxdentica. Tworzymy nowe standardy.

W Luxdentica dysponujemy najlepszym sprzętem stomatologicznym. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia techniki dentystycznej;  tomograf komputerowy, mikroskopy optyczne, skaner wewnątrzustny, systemy analizy zwarcia i artykujlacji, planowanie leczenia w oparciu o sesje video i foto. Luxdentica to kompleksowe leczenie w wygodnych warunkach. To połączenie zawodowych kompetencji osób pracujących w Luxdentica z najlepszej jakości sprzętem. Dzięki tej naturalnej symbiozie zapewniamy najwyższy komfort diagnozowania. Wszystkie niezbędne badania wykonujemy w jednym miejscu, w jeden dzień.

Właściwe dbanie o zdrowe zęby zaczyna się od edukacji. Przykładamy wiele czasu i starań aby na co dzień wyjaśniać wszystkie pytania związane z aspektami leczenia stomatologicznego. Dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą.

Dlaczego warto rozpocząć leczenie właśnie w Luxdentica?
Dlaczego warto rozpocząć leczenie właśnie w Luxdentica?

Luxdentica

Luxdentica uznawana jest za jedną z najlepszych placówek stomatologicznych w Polsce. Założona w 2009 roku przez lek. stom. Dariusza Wilisowskiego - sukcesywnie i konsekwentnie rozwijana - obejmuje dziś trzy nowoczesne gabinety w Krakowie. Wyjątkowa renoma kliniki oparta jest przede wszystkim o zespół lekarzy wielu specjalności, najwyższe standardy leczenia oraz holistyczne podejście do Pacjenta. Sukces kliniki, jej unikatowy klimat oraz zaufanie coraz większej szerzy Pacjentów sprawiły, że Luxdentica została dostrzeżona i doceniona również na arenie międzynarodowej (Global Clinic Rating). Wielokrotnie nagradzana (m.in. Gala Beauty Star) jest dzisiaj miejscem dla najbardziej wymagających Pacjentów.

Global Clinic Rating

Global Clinic Rating

Według niezależnej prestiżowej organizacji GCR - zrzeszającej gabinety z całego świata -  Luxdentica jest najlepszą kliniką stomatologiczną w Krakowie i zajmuje 7. miejsce na świecie! Sam zobacz.

Gala Beauty Stars

Gala Beauty Stars to prestiżowy plebiscyt wyróżniający najbardziej wartościowe adresy urodowe w Polsce. Miejsca wybierane są pod kątem profesjonalizmu zabiegów, jakości obsługi klienta, przestrzegania zasad higieny i standardów medycznych, efektów zabiegów, a także estetyki wnętrza. Luxdentica to dwukrotny zdobywca głównej wygranej. Serdecznie dziękujemy!

Gala Beauty Stars
Guided Biofilm Therapy

Guided Biofilm Therapy

Z przyjemnością informujemy, że Luxdentica jest certyfikowaną placówką GBT, wyróżnioną za znakomitą profilaktykę stomatologiczną.

Wyróżnienie otrzymaliśmy za doskonałą opiekę, bezpieczną higienizację oraz komfort zabiegów profilaktycznych stworzonych dla naszych Pacjentów.

Noble Biocare Expert

Nasze certyfikaty świadczą o wykonywaniu zabiegów zgodnie z najwyższymi standardami Nobel Biocare. Warto wiedzieć, że w Polsce te certyfikaty posiada wąska grupa ekspertów z zakresu implantologii.

Noble Biocare Expert

Dynamiczna nawigacja 3D X-Guide


Przełomowa technologia stomatologiczna nawiązująca do najbardziej wymagających zabiegów neurochirurgicznych. To jak porównanie nawigacji GPS do używanych kiedyś papierowych map kartograficznych.

Więcej

I like Luxdentica!

Uśmiechamy się na co dzień

i like Luxdentica

Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny program, który docenia naszych stałych klientów.

więcej

Standardy Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja