Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Blog Ekspertów
12 | 10 | 2020

I like Luxdentica

To akcja lojalnościowa stworzona z myślą o naszych Pacjentach. Program dedykowany jest dla wszystkich osób, które korzystają z usług dentystycznychoferowanych przez nasze centra stomatologiczne w Krakowie. Przystąpienie do programu I LIKE LUXDENTICA daje wymierne korzyści. 

I like Luxdentica

Lecząc się w Luxdentica, każdy nasz Pacjent otrzymuje punkty, które następnie wymieniane sąna atrakcyjne nagrody: profesjonalne szczoteczki elektryczne, irygatory, zestawy do higienizacji jamy ustnej, a także - UWAGA! dla wszystkich dzieci – zestawy klocków LEGO. Bardzo wymierną korzyścią jest również możliwość doraźnego skorzystania z usług innego gabinetu stomatologicznego w całej Polsce.

Możliwość doraźnego skorzystania z usług innego gabinetu stomatologicznego w całej Polsce

Uczestnik  Programu, który  zmuszony jest do skorzystania z pilnej pomocy dentystycznej może z niej skorzystać w dowolnym gabinecie stomatologicznym na terenie całej Polski. Luxdentica zwraca uczestnikowi Programu wydaną kwotę na podstawie rachunku wystawionego przez wskazany gabinet. Zwrot kosztów związanych z pomocą udzieloną w innym gabinecie stomatologicznym dotyczy tylko pomocy doraźnej, leczonego uprzednio w Luxdentica zęba/zębów, w sytuacjach nieprzewidzianych i nie może być wyższy niż 300 zł.

Jak działa Program I LIKE LUXDENTICA?

Aby  zostać  uczestnikiem  Programu,  należy  polubić  stronę  kliniki  Luxdentica  na  Facebooku  oraz  wpisać indywidualny komentarz lub recenzję.  Można to zrobić także poprzez wystawienie opinii na Google Miejsca lub bezpośrednio na firmowej stronie www.luxdentica.pl i innych miejscach w sieci.

Uczestnik Programu otrzymuje kartę I LIKE LUXDENTICA, karta umożliwia zbieranie punktów z tytułu zakupu usług oraz pozwala korzystać ze wszystkich przypisanych profitów. Punkty naliczane są za wykonaną usługę według przelicznika: wartość usługi: 10 zł = 1 punkt. Zgromadzone na karcie punkty można wymieniać na nagrody rzeczowe oraz inne usługi, skorzystać ze specjalnych rabatów i promocji, oferowanych podczas trwania Programu. Każdy uczestnik I LIKE LUXDENTICA gromadzi punkty na indywidualnym koncie, ale UWAGA, swoje punkty może zsumować z punktami innego członka rodziny (np. męża, żony i dziecka) i w ten sposób szybciej odebrać atrakcyjne nagrody.

Bieżące informacje oraz katalog nagród dostępne są na stronie www.ilike.luxdentica.pl oraz w recepcji kliniki.

wróć do listy

Dynamiczna nawigacja 3D X-Guide


Przełomowa technologia stomatologiczna nawiązująca do najbardziej wymagających zabiegów neurochirurgicznych. To jak porównanie nawigacji GPS do używanych kiedyś papierowych map kartograficznych.

Więcej

Standardy Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja