Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!
Blog Ekspertów
16 | 05 | 2022

Konsultacje on-line w Luxdentica

Zapewne nie jeden raz zastanawialiście się jak szybko i sprawnie zostać obsłużonym w gabinecie stomatologicznym. Wiadomo, wszyscy doceniamy profesjonalne usługi dentystyczne, ale bardzo cenimy także swój czas. Co zrobić aby pogodzić swoją pracę i różne inne obowiązki z wizytami u lekarza dentysty, tak aby zoptymalizować cały proces?

Konsultacje on-line w Luxdentica

Dużym handicapem będzie umówienie konsultacji on-line z lekarzem stomatologiem. Szczególnie gdy mieszkasz za granicą a do Polski przyjeżdżasz w celach biznesowych lub turystycznych. Takie rozwiązanie to duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Jak to działa?

Wystarczy jedynie wejść na naszą stronę https://sklep.luxdentica.pl/produkt/konsultacja-online-z-lekarzem/ wypełnić krótki formularz rejestracyjny oraz zapłacić za konsultację on-line, aby móc być skonsultowanym przez stomatologa za pośrednictwem specjalnie stworzonego dla Luxdentica komunikatora. Po wypełnieniu danych, kontaktuje się z pacjentem opiekun klienta Luxdentica i ustala dogodny dla obu stron termin konsultacji on-line. Data i godzina ustalana jest więc indywidualnie zaraz po dokonaniu płatności oraz załączeniu niezbędnej dokumentacji medycznej i fotograficznej.

Konsultacja może odbyć się zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych – sam wybierasz dogodny termin. Gdy już cała dokumentacja zostaje zebrana na adres mailowy podany przez Pacjenta zostaje wysłany specjalnie utworzony link aktywacyjny. Jeden klik i przenosimy się wirtualnie ze swojego domowego fotela na fotel jednej z krakowskich klinik dentystycznych Luxdentica.

Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania?

W zasadzie i tak podczas pierwszej wizyty w gabinecie stomatologicznym omawiane są wszystkie aspekty leczenia dentystycznego. Nic nie stoi więc na przeszkodzie aby taką wizytę przeprowadzić zdalnie. Oszczędzamy swój czas po raz pierwszy.

Wizyta online pozwala na przeprowadzenie bezpośredniej rozmowy z lekarzem oraz przygotowania indywidualnego planu leczenia oraz kosztorysu. Oszczędzamy swój czas po raz drugi.

Konsultacja online to video rozmowa z lekarzem, podczas której omawiane są wszystkie istotne procesy jakim musi poddać się pacjent w trakcie leczenia dentystycznego w gabinetach stomatologicznych Luxdentica w Krakowie.

Co daje wizyta on-line w Luxdentica:

 • bezpośrednią rozmowę ze lekarzem
 • kompleksowy plan leczenia oraz kosztorys
 • wirtualną wizualizację swoich potrzeb leczniczych
 • mieszkając w innym mieście lub kraju nie musisz przyjeżdżać na wizytę
 • otrzymujesz szereg informacji z zakresu pełnej stomatologii (implantologii, protetyki, itp.)
 • otrzymujesz rzetelny kosztorys, plan procedur, opiekę doradcy
 • gwarantowane terminy u specjalistów
 • indywidualną opiekę osobistego Opiekuna Pacjenta

Dodatkowo, w przypadku kontynuacji leczenia w Luxdentica poniżej wymienione konsultacje specjalistyczne odbywają się bezpłatnie w ramach wykupionego Pakietu Konsultacji Online:

 • konsultacja protetyczna

  0 zł zamiast 100 zł

 • konsultacja chirurgiczno-implantologiczna

  0 zł zamiast 100 zł

 • konsultacja periodontologiczna

  0 zł zamiast 220 zł

wróć do listy

Dynamiczna nawigacja 3D X-Guide


Przełomowa technologia stomatologiczna nawiązująca do najbardziej wymagających zabiegów neurochirurgicznych. To jak porównanie nawigacji GPS do używanych kiedyś papierowych map kartograficznych.

Więcej

Standardy Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja