Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!

Coraz częściej przy wadach zgryzu czy krzywych zębach decydujemy się na założenie aparatu. Dziś nikogo już nie dziwi aparat ortodontyczny – to raczej dowód, że w społeczeństwie rośnie świadomość związana nie tylko z estetyką uśmiechu, ale i zdrowym uśmiechem w ogóle. Nie każdy jednak chce, by jego aparat był widoczny. To zrozumiałe.

Innowacyjność w stomatologii coraz częściej dotyczy rozwiązań zwiększających komfort pacjenta. Przykładem jest nowoczesny aparat Invisalign. Dzięki transparentnym nakładkom można zapomnieć o metalowych łukach czy zamkach umieszczonych na zębach, które lekarz podczas kolejnych wizyt musi korygować. Dziś z sukcesem zastąpią go przezroczyste, higieniczne nakładki, które w każdej chwili możesz ściągnąć.

Komfort leczenia

Leczenie w tym wypadku jest niezwykle proste. Podczas pierwszej wizyty planujemy wirtualny projekt całego procesu oraz wirtualny obraz Twojego uśmiechu. Następnie wykonujemy zestaw nakładek, które pacjent otrzymuje podczas kolejnej wizyty. Lekarz wyjaśnia jak i w jakich odstępach czasu należy wymieniać kolejne, a także instruuje, jak radzić sobie z nimi w dniu codziennym. Leczenie aparatem Invisalign ma mnóstwo zalet, jest jednak jedna rzecz, o której warto powiedzieć. Nie każdą wadę zgryzu da się wyleczyć nakładkami Invisalign. Łatwo to można sprawdzić, konsultując się ze swoim lekarzem stomatologiem.

Dyskretnie

Nakładki Invisalign są indywidualnie dopasowane do zębów tak, aby jak najlepiej do nich przylegały. Są przy tym niewidoczne i wygodne. Co więcej, można je w każdej chwili ściągnąć. Pozwala to nie tylko zadbać o ich czystość i bez trudu wyszczotkować zęby, ale także eliminuje konieczność zmian w żywieniu w okresie leczenia. I chyba jedna z ważniejszych zalet Invisalign – nikt w otoczeniu nawet nie zauważy, że właśnie jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego. W sposób o wiele bardziej komfortowy od metod tradycyjnych, przejdziesz przez cały proces. Końcowy efekt jest równie dobry jak przy aparacie stałym.

Publicznie

Metoda ta, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, których zawody wymagają wystąpień publicznych lub kontaktów z innymi ludźmi: dziennikarzy, nauczycieli, urzędników, polityków czy coachów. Dyskretna nakładka powoduje pozbycie się dyskomfortu w relacjach z otoczeniem. Jest niezauważalna i pozwala skupić się na wykonywanej pracy bez niepotrzebnej przerwy na czas leczenia. 

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja