Telefon
Zadzwoń
do nas!
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Gabinet

Luxdentica to jeden z najnowocześniej wyposażonych gabinetów w Krakowie z własną pracownią tomografii komputerowej i pantomografii oraz gabinetywyposażone w precyzyjne mikroskopy CARL ZEISS. Tworząc ofertę zabiegów stomatologicznych, połączyliśmy nowoczesną technologię i rozległe doświadczenie najlepszych specjalistów w dziedzinie implantologii, ortodoncji, pedodoncji, endodoncji i chirurgii stomatologicznej. Dzięki temu zapewniamy Ci leczenie na najwyższym, światowym poziomie.

Nowoczesne gabinety Luxdentica
Nowoczesne gabinety Luxdentica

Edukacja Pacjenta

Bardzo istotnym elementem procesu leczenia jest to, abyś miał pełną świadomość, co i dlaczego chcemy zrobić. Dlatego sporo czasu poświęcamy na rozmowę z Tobą. Chcemy, żebyś wiedział, jak będzie przebiegało krok po kroku Twoje leczenie, czego się możesz spodziewać, jaką masz alternatywę. Ten rodzaj edukacji przynosi najlepsze efekty. Dzięki temu masz szansę bez stresu przejśćz nami proces leczenia.Szczególnie dbamy o najmłodsze pokolenie pacjentów. To z myślą o nich prowadzimy specjalny program wizyt adaptacyjnych „Wychowanie w uśmiechu”. Uczymy maluchy zasad higieny związanej z jamą ustną i oswajamy je z fotelem dentystycznym.

Komfort leczenia

Nowoczesne technologie zrewolucjonizowały współczesną stomatologię, dzięki czemu charakteryzuje się ona bezbolesnym i bezstresowym przebiegiem leczenia. Zmieniło się również podejście do pacjenta. Dziś priorytetem jest dla nas stworzenie dla Ciebie jak najbardziej komfortowych warunków, które towarzyszą wszystkim zabiegom. Wnętrza naszej kliniki zostały tak zaprojektowane, aby przeczyć stereotypom. Są ciepłe, wygodne i przyjazne. U nas, czekając na wizytę, możesz napić się kawy, obejrzeć film lub posłuchać muzyki. A przede wszystkim możesz mieć pewność, że Twoje oczekiwania, potrzeby, marzenia o pięknym uśmiechu są dla nas drogowskazami do ich realizacji w sposób całkowicie indywidualny.

Zapraszamy

Dariusz Wilisowski wraz z zespołem.

Standardy Luxdentica

Global Clinic Rating

Światowy poziom stomatologii

Global Clinic Rating - nr 1 w Krakowie

Luxdentica najlepszą krakowską kliniką stomatologiczną.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja