Telefon
Zadzwoń
do nas!
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wizyta
Umów
wizytę
Dlaczego Luxdentica?

Starając się sprostać Twoim oczekiwaniom, zapewniamy Ci nowoczesną klinikę, profesjonalne leczenie zębów, bezbolesne metody znieczulenia, a także zespół specjalistów w wielu dziedzinach stomatologii. Według niezależnej prestiżowej organizacji GCR - zrzeszającej gabinety z całego świata -  Luxdentica jest najlepszą kliniką stomatologiczną w Krakowie.

Dlaczego warto rozpocząć leczenie właśnie w Luxdentica?

Dlaczego Luxdentica - zalety

 

Współpracujący z nami lekarze posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Reprezentują wszystkie dziedziny stomatologii. Dzięki temu zapewniamy Ci kompleksowe leczenie w wygodnych warunkach - i w jednym miejscu.

 

Jakość Luxdentica. Tworzymy nowe standardy.

Wiemy, że zdrowie zawsze zaczyna się od edukacji. Dlatego, odpowiadając na potrzeby naszych Pacjentów, stworzyliśmy dwa dodatkowe miejsca w sieci. Stronę dedykowaną w całości implantologii oraz leczeniu kanalowemu. Swoją wiedzą na temat zdrowej profilaktyki dzielimy się też na naszym fanpage Zębate Myśli. Warto tam zaglądać systematycznie. Wierzymy, że standardy, które tworzy Luxdentica to nowa jakość leczenia stomatologicznego w Polsce.

W Luxdentica dysponujemy najlepszym na rynku sprzętem , do naszej dyspozycji pozostaje tomograf, mikroskopy na co dzień wykorzystywane w leczeniu kanałowym, a także nowoczesne znieczulenie, m.in. komuterowe znieczulenie The Wand, które pozwala wszystkie zabiegi przeprowadzać bez bólu.

I like Luxdentica!

Uśmiechamy się na co dzień

i like Luxdentica

Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny program, który docenia naszych stałych klientów.

więcej

Standardy Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja