Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lubostroń
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Lipska
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wrocławska
Zadzwoń do nas!

Laryngologia

Leczenie stomatologiczne wymaga najczęściej współpracy lekarzy różnych specjalności. Zważywszy na powiązania struktur w obrębie głowy i szyi współpraca ta obejmuje nie tylko dentystów, ale również lekarza laryngologa.

Skorzystaj z konsultacji laryngologicznej, zwłaszcza jeśli cierpisz na infekcje/ zapalenie zatok. Problemy laryngologiczne rzutują często na stan jamy ustnej (w tym zębów oraz przyzębia) i mogą być źródłem późniejszych powikłań w leczeniu stomatologicznym.

W Luxdentica konsultacja laryngologiczna odbywa się na miejscu, w naszej klinice.

W wielu przypadkach skuteczne leczenie stomatologiczne wymaga zintegrowanego podejścia, angażującego specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Dzięki bliskiej współpracy dentystów z lekarzami innych specjalności, jak na przykład laryngologami, możemy zapewnić naszym pacjentom opiekę holistyczną, biorącą pod uwagę wszelkie powiązania struktur anatomicznych w obrębie głowy i szyi.

Jeżeli borykasz się z problemami takimi jak infekcje czy zapalenie zatok, zaleca się, aby skorzystać z konsultacji laryngologicznej. Dolegliwości związane z układem nosowo-gardłowym mogą bowiem wpływać na stan jamy ustnej, włączając w to kondycję zębów oraz przyzębia, stając się potencjalnym źródłem komplikacji w późniejszym leczeniu stomatologicznym.

Mamy dobrą wiadomość - w Luxdentica masz możliwość skorzystania z profesjonalnej konsultacji laryngologicznej bez opuszczania naszej kliniki. Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest do Twojej dyspozycji, aby zapewnić Ci kompleksową opiekę i wspólnie pracować nad zachowaniem Twojego zdrowia i komfortu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Konsultacja laryngologiczna
250,00 zł
Biopsja/wycięcie zmiany z błony śluzowej jamy ustnej, nosa, gardła, skóry
300,00 - 600,00 zł
Pobieranie wymazów z nosa, gardła, ucha
100,00 zł

Zobacz metamorfozy naszych Pacjentów!

Standardy Luxdentica

Dlaczego Luxdentica?

Miejsce przyjazne dla każdego

Dlaczego Luxdentica?
Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja